zdravím,

myslím si, že značku Makeup Revolution vám nemusím nikterak představovat. před nedávnem se u nás otevřel e-shop, a tak je celkem pochopitelné, že se s recenzemi, především na jejich vychvalované paletky s očními stíny, roztrhl pytel. díky spolupráci, ale i výhře v jejich soutěži, se mi do rukou dostalo hned několik produktů, a já vám některé z nich postupně blíže představím. pro dnešek jsem zvolila dva produkty na rty, a to rtěnku a lesk v tubě.
co mě jako první u Amazing rtěnky zaujalo, byl až překvapivě hezký a bytelný obal. pochopte, když si objednáte produkt za 45,- kaček, očekáváte – nebo spíš neočekáváte, žádné terno. tady se ale značka opravdu vyznamenala, jelikož se balení vyrovná i několikanásobně dražším konkurentům. ze sedmnácti dostupných odstínů jsem si po chvíli zvolila Cheer, která mi svou barvou ihned evokovala cukrovou vatu. jedná se totiž o opravdu krásnou, jemnou, sladce růžovou se stříbrným shimmerem a drobounkými třpytkami. pochválit musím i konzistenci, rtěnka se nanáší jedna báseň, je velmi příjemná, hydratační, nezalézá do vrásek, nešmouhuje a ani vrstvení jí nedělá problémy. naopak od ní ale nemůžete očekávat nějakou vyšší pigmentaci, přirovnala bych jí například k máslům od Astrou – a to i co se výdrže týče. nějakou tu hodinu vám v klidu vydrží, ovšem za předpokladu že nebude jíst ani pít.
lesku v tubě jsem se zpočátku bránila, protože stejně jako u balzámů nemám ráda sahání do kelímků (ale stejně si je stále kupuji…), tak u lesků mi je tak nějak příjemnější, když si je nanáším aplikátorem, a nemusím si ho rozpatlávat přímo tím hrdlem. protože se mi ale odstínově zalíbily víc, nedalo se svítit. Hush Hush je další cukrátko, tentokrát ale jasná žvýkačková, vylepšená o jemné zlatavé třpytečky. odpovídá tomu i parfemace, na které se stávám pomalu a jistě závislá. mimochodem, pokud vás náhodou také napadne ochutnat, asi budete zklamaní – nechutná nijak 😀 teď už ale k obsahu, který mně opět mile překvapil. lesk je totiž hutnější, výživnější, absolutně nelepivý a navíc přijatelně lesklý. o pigmentaci se v tomto případě nedá vůbec mluvit. netuším, jak je to s výraznějšími odstíny, Hush Hush rtům ale dodá pouze nádech žvýkačkové, a tím to končí. s úpravou počítejte po cca 2 hodinách od nanesení.
sečteno, podtrženo – já jsem z obou produktů nadšená. za 45,- korun – v obou případech – dostanete kvalitní kosmetiku, která se vyrovná leckterým mnohonásobně dražším značkám v drogerii, takže si myslím, že se snad není ani o čem bavit. lesk i rtěnku seženete na Makeuprevolution.cz (pro čtenáře ze Slovenska na Makeuprevolution.sk).
co říkáte na značku Makeup Revolution? zkoušeli jste některé jejich produkty?
Natálje

11 comments

Reply

Tak to jsem moc ráda, že na Tebe udělaly rtěnka a lesk pozitivní dojem 🙂 To jsem chtěla slyšet, chci si taky objednat
Blog by Veru

Reply

určitě nebudeš litovat 🙂

Reply

No jako já přemýšlím nad rtenkou musím se po ní podívat tu v UK.
Style-and-smile15.blogspot.cz

Reply

Včera jsem si objednala dvě paletky, tak jsem zvědává :). Na ostatní produkty jsem se na eshopu nedívala, ale třeba ještě něco objednám, uvidím, jak budu spokojená se stíny.

Reply

tak zrovna s paletkou, aspoň co jsem četla, vedle nešlápneš 🙂 za mě určitě stojí za vyzkoušení, kromě těchto dvou produktů, i rozjasňovač. chystám na něj také recenzi.

Reply

Super článek :))

full-faced.blog.cz

Reply

Ráda bych něco vyzkoušela, jelikož teď vidím všude jejich výrobky ve videích a v článcích 😀 Rtěnky mě hodně lákají a pak stíny 🙂

Reply

No, musím tu značku konečně prubnout 🙂

Reply

Hm, tak se trochu stydím, že jsem od značky ještě nic nevyzkoušela – a za tu cenu. Mají moc povedené kousky. 🙂

Reply

krááásny rúž, taky jemnučký

Reply

Nádherné barvy <3

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *