zdravím,

o webu plnapenezenka.cz, který vám z nákupů vrací určité procento peněz, jsem už jednou psala zde. protože jsem ale před pár dny objednávala znova, a to konkrétně z parfums.cz, rozhodla jsem se vám o této super stránce napsat znovu a také vám ukázat, co hezkého mi přišlo.
plnapenezenka.cz funguje na tom principu, že vy si vyhledáte obchod, z kterého chcete objednávat, například Zoot, Baťu, krasa.cz, Answear, lookfantastic, Douglas nebo právě parfums.cz. skrz plnoupeněženku se prokliknete, uděláte klasickou objednávku a máte hotovo! za pár týdnů vám v sekci “moje odměny” přistane slíbená částka. v mém případě to budou 3%. peníze si můžete nechat vyplatit kdykoliv, což mi přijde super, že nemusíte čekat, než nasbíráte určitou sumu.
já jsem tedy objednávala na parfums.cz, kde se mi zalíbila sada kosmetických štětců od značky BHcosmetics, která obsahuje štětce na obličej a oči. mimochodem, pokud se ptáte, proč si zrovna já — člověk, který oční stíny neviděl ani z rychlíku (no dobře, to kecám :D) objednávám štětce na oči, tak to vám zatím neřeknu, těm bystřejším to ale určitě docvakne. vrátíme se ale ke štětcům; ty jsou v krásném, černo – zlatém provedení. bohužel jsem nikde nenašla, o jaký druh štětin se jedná, ale předpokládám, že vzhledem k ceně 700800,- korun se jedná o syntetiku. to ale nic nemění na tom, že jsou velmi příjemné na pleti, husté a kvalitní. líčit jsem se s nimi zatím nestihla, ale určitě tu o nich ještě uslyšíte.
nakupujete na plnapenezenka.cz
Natálje

4 comments

Reply

Plnapenezenka.cz je super věc, v momentě, kdy nakupuješ třeba nějaký zájezd na pepa.cz v řádu tisíců, tak se ti několik stovek vrátí zpátky, a to už je fakt skvělý. Už jsem si nechala peníze vyplácet a zrovna se jim to nějak seklo, tak to trvalo déle, ale kontaktovala jsem jejich zákaznický servis a všechno se mnou bez problému a rychle vyřešili, takže u mě velká spokojenost 🙂 Štětce vypadají krásně!

Reply

Plnou peněženku znám ale ještě nikdy jsem to nezkoušela 🙂 super tip
Denisse Beauty

Reply

Asi bych nepsala o štětcích, se kterými jsem se ještě nelíčila, ty od Petry LH taky vypadají hezky ale reálně… 😀 🙂 Každopádně díky za tip na tu Peněženku, neznala jsem to. 😉

Bella z Belliny tajnosti – můj tajný, 100% autentický deníček o všem, co nemohu běžně řešit s ostatními

Reply

však já nepíšu o tom, jak se s nimi líčí, jen jaký z nich mám první dojem 🙂 ale myslím si, že se s nimi bude pracovat dobře, nějakou tu zkušenost se štětci už mám a když je držím v ruce, sáhnu si na ně, tak to dokážu poznat 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *