zdravím,

jak už jsem vás informovala na mém facebooku a instagramu, minulý měsíc mi byla nabídnuta spolupráce se značkou Inglot, proto jsem byla na schůzce přímo v jejich obchodě na Chodově, odkud jsem si odnesla dva produkty. i ty jste už mohli vidět, dneska vám ale napíšu, jak jsem s nimi spokojená a jestli bych vám je doporučila.
v Inglotu je to jako v ráji pro všechny kosmetické maniaky. když vejdete dovnitř, nevíte, na co se máte koukat dříve. pochopitelně mi tedy trvalo, než jsem si z celé nabídky vybrala. krémový korektor mě zaujal už při prohlížení e-shopu. moje první kroky tedy směřovaly k němu. tento malý 5,5 gramový zázrak obsahuje optické difuzéry, které projasňují pleť, je perfektně krycí, takže zakryje jakékoliv nedostatky a voděodolný. Ingloťácká balení jsou všeobecně moc hezká, minimalistická, bytelná a tento produkt není výjimkou. konzistence je — jak už sám název napovídá, krémová. oproti mému oblíbenci od Catrice ale není tak suchá a hutná. korektor je na pleti velmi příjemný, lehký, ale přitom zakryje vše co je třeba. pro mě je ale nutností po aplikaci přepudrovat, protože se po něm nehezky lesknu. tento problém přikládám oné “mokřejší” konzistenci, ale protože jsem na pudrování zvyklá a při líčení se bez tohoto kroku neobejdu, mile ráda mu to prominu.  pochválit musím fakt, že sedne i smíšené pleti. neroztéká se, neslévá do vrásek, neucpává póry a drží jako přibitý.  
moje druhá volba padla na tvářenku, kterou jsem si vybrala v odstínu 20. popsala bych ho jako klasický “baby pink” růžový se studeným podtónem, který hází moc hezké přirozené odlesky. třpytky nebo shimmer v něm ale nehledejte. práce s tvářenkou je parádní — produkt je sice velmi jemně namletý, takže se na štětec nabírá opravdu snadno a stačí párkrát poťupkat, přitom ale nepráší a když se nebudete opravdu hodně moc snažit, looku alá Marfuša také jen tak nedocílíte. pokud s tvářenkou teprve začínáte nebo chcete něco velmi přirozeného, co dodá tvářím lehký, zdravý nádech, s touto nesáhnete vedle. výdrž je velmi dobrá; během dne se nikam nevytrácí, nedělá fleky ani nic podobného. 
pokud vás produkty zaujaly, určitě vás bude zajímat i akce, která bude probíhat celý prosinec. když nakoupíte za 1000,- korun, dostanete dárek v hodnotě 700,- korun. když nakoupíte za 2000,- korun, dostanete dárek v hodnotě 1500,- korun. dárky si můžete vybrat z jakýchkoliv komponentů Ingloťáckého freedom systému, což znamená oční stíny, tvářenky, pudry, korektory nebo rtěnky. nebo můžete někomu udělat radost pod stromečkem dárkovým poukazem v hodnotě 500,- korun. no a nakonec to nejlepší — pokud nemáte obchod po ruce, vše si můžete objednat na jejich e-shopu zde.
používáte kosmetiku Inglot? který produkt je váš oblíbený? 
Natálje

11 comments

Reply

Krásny článok, ten korektor sa chystám vyskúšať už dlho, musím si ho už zapisať, aby som nezabudla 🙂

Reply

Ten korektor mě také zaujal 🙂

Reply

Mají opravdu pěkné minimalistické obaly 🙂 A líbí se mi ta tvářenka, na ty jsem trochu ujetá 😀

Reply

já taky, i když je teď moc často nepoužívám 🙂

Reply

Neskúšala som doposiaľ nič od Inglotu, ale ten korektor ma z tvojho opisu zaujal, u mňa momentálne kraľuje korektor Catrice Camouflage, je skvelý, nevidím na ňom jedinú chybičku, snáď jedine chýbajúci aplikátor no zásobu štetcov už doma mám, takže aj tento problém je odstránený.

Reply

ten je také můj oblíbený 🙂 a ještě HD od NYXu.

Reply

ten korektor mi bohužel vůbec nevyhovoval, takže putoval ségře.. škoda:(

Reply

já si na Inglot brousím zuby už nějakou dobu a pořád jsem se k tomu nedokopala 🙂 líbí se mi ten korektor, nějaký mi hybí.
faux fur coat & vánoční soutěž s Elega o kabelku

Reply

to znám, taky mám některé produkty na seznamu už pěknou dobu a stále jsem nebyla schopná si je koupit 🙂

Reply

Od Inglotu mě láká ten korektor, jinak od této značky nic nevlastním 🙂
Denisse Beauty

Reply

Inglot jsem také nikdy nezkoušela, ale určitě bych to chtěla někdy zkusit 🙂

NICOLEAUGST

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *