Osmý týden ve fotkách je tady! Jak už jste si asi z předešlých článků všimli, některé dny většinou vynechávám. Patří mezi ně pondělky a občas i víkendy. Je to z toho důvodu, že pondělí je pro mě rozjezdové a dost často ho trávím u počítače nebo domácími pracemi.

Úterý už bylo o dost zajímavější; dopoledne jsem se zúčastnila tiskové konference značky Mixa, o které jsem vám psala v předchozím článku a poté se běžela schovat do klimatizovaného Chodova, kde jsem zůstala až do pozdního odpoledne. Tropické teploty mi totiž nedělají vůbec dobře, takže tahle místa jsou přes léto mým druhým domovem.

Středa se nesla ve stejném duchu. Venku téměř 40 stupňů, takže i ten desetiminutový přejezd autobusem mi dal zabrat 😃 Na Chodově jsem si pak klasicky stihla vyřídit důležité věci, v Amorinu ochutnat jejich zmrzlinu (dala jsem si kokos, karamel a maracuju a bylo to vynikající!), podívat se po slevách a projít si McQueenovu výstavu.

Později odpoledne mě přijel vyzvednout přítel, a protože se ani jemu do rozpáleného bytu nechtělo (okna na západ 🙄), rozhodli jsme se zajít do kina na Podfukářky, na které jsem se těšila od uvedení traileru a musím říct, že jsem vůbec nebyla zklamaná! Spíš naopak! Po dlouhé době se mi stalo, že mě konec filmu překvapil a zároveň strašně nadchnul, takže pokud máte rádi Rebel & Anne, rozhodně na Podfukářky zajděte!

Většinu čtvrtečního dnu jsem věnovala natáčení stories, psaní článku a focení nových produktů, které mi ležely v šuplíku. Na odpoledne jsme si pak s Honzíkem naplánovali návštěvu Ikey, abychom si asi po stopadesáté první prohlédli gauče a nakoupili potřebné i nepotřebné doplňky do bytu. Samozřejmě se to neobešlo bez návštěvy restaurace a ikeáckých masových koulí, které oba milujeme.

V pátek jsme po obědě vyrazili směr Kaplice, kde měl Honzík společně s jejich sborem divadelní představení, kde jsem coby podpora nemohla chybět. Víkend jsme trávili u našich rodičů.

Jaký byl váš týden? Máte rádi tropické teploty nebo se před nimi také schováváte jak jen můžete?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *