zdravím,

dnes pro vás mám článek o mých vlasových produktech. předem upozorňuju, že moje vlasy opravdu nepotřebují nějakou extra péči ani nejsou nijak problémové, tudíž nemusím za šampony a podobně utrácet horentní sumy. jediným mým “problémem” je to, že mám vlasy těžké a dost husté.

šampony na vlasy od těchto značek používám nejčastěji. nebo možná spíše pořád – hlavně wella a syoss. jak už jsem říkala, vlasy nemám nijak problémové, takže šampony rozděluju pouze na vyhovující a nevyhovující. nevyhovující jsou ty, které mi vlasy ulíznou nebo takové ty, po kterých máte vlasy jeden chumel, nelesklý, rozlítaný a neforemný a ani ten nejlepší kondicionér by to nedokázal zachránit. teď jsem si syoss smooth pořídila poprvé a strašně si ho oblíbila, protože po něm kolikrát nemusím nanášet ani kondicionér. vlasy se mi krásně rozčesávají i bez něj. slyšela jsem, že plno lidem syoss nevyhovuje, ale já si myslím že patří mezi ty lepší šampony. wella volume šampon mě trochu zklamal, protože bez použití kondicionéru by jste vlasy měli dost zacuchané, ale i přesto je skvělý, protože dokáže vlasy nadzvednout.

kondicionéry jsou pro mě velká nutnost. nejvíc používám ten od welly, protože si myslím že působí nejlíp. vlasy mi po něm nelítají, mám je lesklé a dokonce s ním rozčešu i hóódně natupírované vlasy. jediné mínus je pro  mě nevyhovující vůně. o yves rocher jsem vám už psala, používala jsem ho hlavně v létě kvůli vysušeným a poničeným vlasům. teď si ho dost šetřím, stačí ho použít občas, ale doopravdy vám vlasy “uzdravuje” a výsledek můžete vidět hned po prvním použití. u balea kondicionéru mám pocit že mi hnědé vlasy rozzáří (nebo si to aspoň namlouvám, ale pro ten dobrý pocit… :D) a elséve mi na pár hodin udělá celkem objem, což teda u mých vlasů není žádná hračka.

poslední na řadě jsou tyhle spreje. o l´oreálu jsem vám už psala, takže to tu nebudu opakovat. jen musím potvrdit tedy to, že konečky mám opravdu o hodně lepší, než jsem měla a i se mi líp vlasy žehlí. prostřední sprej od balea jsem si vybrala hlavně kvůli jeho vůni jako jablečné orbit žvejkačky 😀 má chránit před fénováním. poslední sprej mám moc ráda, je to také kondicionér. používám tenhle ve spreji buď od elséve nebo od gliss kur, který mi tedy možná voní a vyhovují víc, ale oba mi dělají stejnou službu. vlasy ihned po nastříkání krásně rozčešete a navíc příjemně voní.
teď chci vyzkoušet zázračnou péči od l´oréalu a černou řadu gliss kur, a vy? jaké jsou vaše oblíbené vlasové produkty a na co máte zálusk?
Natálje

17 comments

Reply

Některé výrobky jsem ještě ani neviděla , např. tu Baleu poslední : )

Reply

Já strašně moc miluji kondicionéry ve spreji! :))

Reply

krásná recenze 🙂 ♥

Reply

nejrači mám věci od syoss i barvy na vlasi odnich používám jsou báječné aspoň mě tka příjdou jinak hezký článek 🙂

Reply

wellu nemám moc rada ale syoss je fajn:))

Reply

jestli myslíš, jako jestli mám nehty naddělané tak ano, jelikož jsem si svoje musela zkrátit, když jsem z nich sundala starý gel :))

Reply

lebo mám po nej takéé divne matné vlasy a rýchlo sa mi mastia:)) neviem prečo :)))

Reply

Yves rocher balzam je naozaj super, aj ja ho používam keď mám veľmi zničené a rozlietané vlasy. (:

Reply

Používám taky sprej od Loreál. mě jde hlavně o to, aby vlasy pak hezky voněly tákže používám šampony od Baley a masku na vlasy momentálně od Loreál.

Reply

Haha 😀 Já hned věděla že to jsi ty. Jinak díky moc za zájem 🙂

Reply

Já hrozně nemamráda Syoss, ale Loreál a Baleu naprosto miluju! 🙂

Reply

Černá řada od Gliss kuru je nejlepší Nat :), ale to už jsem Ti psala na Formspringu 🙂

Reply

tu černou řadu od gliss chci taky zkusit,tak pak napiš recenzi jestli mě předběhneš ;D a ten yves kolik stojí a kde se dá sehnat?když opravdu pomahá jak říkáš,chci ho ! 😀

Reply

máme podobné prípravky na vlasy 🙂 veľmi dlho som používala ten ružový šampón od Loreál, a bola som s ich prípravkami spokojná …

Reply

Wella Pro Series používám taky 🙂 A ten sprej od Loreál mám taky. A teď sem si koupila šampon od Baley (ten samej co máš kondicionér) tak uvidíme, jestli po něm přijde nějaká změna 🙂

Reply

ive got the pink spray on the last pciture too, and i looove it. i'm like obsesed with it!♥

Reply

POW WOW 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *