zdravím,

konečně za sebou mám nejdelší den z celých čtrnácti dní a můžu si říct, že zase nějakou tu chvíli nebudu tvrdnout ve škole do pěti. třikrát hurá. také jsem se letos opět úspěšně vyhnula vyšlehání od “čertů”. díkybohu. nerada bych v pátek v šatech vypadala, jako když mě přítel doma mlátí 😀 jak jste dopadli vy?

zítra si budu barvit hlavu novou pěnovou barvou wellaton tmavě hnědým odstínem, tak mi držte palce ať mi to chytne tak jak má. 

vím, že to dneska není nic moc článek, ale opravdu není čas na to, abych připravovala další z článků, které pro vás mám připravené.

dva vzorečky, které mi přišly k objednanému parfému k Vánocům. obě to jsou toaletky. musím říct že k mému údivu voní Escada strašně krásně a k mému dalšímu velkému údivu Dior smrdí jako osvěžovač vzduchu 😀 takže, Dior Aqua Fahrenheit rozhodně nekupovat, pokud ho tedy nechcete používat leda tak na toaletách.
další mou velkou radostí je knížka o Coco Chanel, kterou mi mamka dovezla z jejich sobotního vánočního nákupu. mám z ní strašnou radost a těším se až se konečně budu moct začíst víc, než jen do předehry. film jsem viděla nejednou, takže jsem vážně zvědavá jestli knížka bude lepší.

edit: 21:33 – mimochodem už jsem vám dlouho nepoděkovala, takže děkuju za 213 pravidelných čtenářů, opravdu si toho vážím že máte můj blog tak rádi.
Natálje

12 comments

Reply

Tuhle knížku můžu jenom doporučit.Obdivuhodná žena Coco Chanel :))

Reply

díky za tip na knížku nebo parfém. 🙂 mě se většinou stává, že drahé a luxusní značky mi moc nevoní, nevím čím to. 😀

Reply

jé, tu knížku bych si taky ráda přečetla 🙂

Reply

Super tip na knihu. (:

Reply

tá kniha je krásna a rovnako tak mi vonia aj Escada 🙂

Reply

děkuji za tip 🙂

Reply

Fahrenheit od Diora si kupoval taťka, ten tu vůni miluje a je pravda, že když se na něm rozleží, voní v celku dobře :))
a knížku mám také! 🙂

Reply

nejhorší je když ty nejdrahší vůně smrdí jak sprej na záchod
Helena photography

Reply

sledujem 🙂

Reply

Ježiš, tak DIOR by mě teda zklamal, souhlasím s Helenkou 😀 Knížka může být zajímavá.

Reply

knížku coco chanel jsem nečetla ale film jsem viděla a byl super ! pěkné fotky,sleduji 🙂

Reply

Tmavě hnědou wellaton barvu jsem barvila zrovna naposled, jen kvůli tomu, že jsem na ní měla slevu do DM a musím říct, že nikdy víc. Ta barva strašně smrděla na vlasech dlouho, prišlo mi to jak pach piva a vína dohromady, no uvidíš sama :D. Ale zpětně musím uznat, že na to, že jsem se barvila asi před 3-4 týdnama, tak není barva smytá, jak se mi to stává hodně u jiných pěnových barev.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *