zdravím,

dneska přicházím s něčím zcela jiným. jak už jsem psala na facebooku, ode dneška budete mít tu možnost si na mém blogu koupit tyto šaty, které si navrhla sama majitelka (studentka střední školy – modelářství a návrhářství oděvů jako já) a ušila jedna slečna studující oděvnictví. cena odpovídá kvalitě a také tomu faktu, že jsou šité na zakázku. za odměnu se vám dostanou originální, kvalitní a pečlivě ušité šaty, které nebude mít nikdo jiný.

námořnické šaty z netypického materiálu, který připomíná tvrdší kalhotovinu, jsou určené pro postavu s velikostí XS-S s malými prsy, vysokou přibližně 165-170 (záleží na výšce podpatků). pro lepší představu se po rozkliknutí článku můžete ještě podívat na další dvě fotky. v případě zájmu, nebo dalších dotazů piště přímo Lucce na mail Lucie.Ludlova@seznam.cz

cena: 4000 ,- Kč

Natálje

26 comments

Reply

pááni, šaty jsou náádherný 🙂 škoda jen, že mám 3 roky po maturáku…

Reply

zezadu vypadají moc pěkně 🙂

Reply

ty jsou opravdu nádherné 🙂

Reply

vypadají krásně!

Reply

4000 za takovej hadr? 😀 to si děláš srandu ne? 😀

Reply

Toto je podľa teba handra? Skús nejaké ušiť ty a potom to tu komentuj 🙂

Tie šaty sú mimochodom nádherné

Reply

pokud chceš vyjádřit negativní názor, tak prosím, ale slušně! na tyhle tvé výlevy tu není nikdo zvědavý.

mimochodem tvá poznámka Veruš je velice trefná – nejdřív si to zkus, potom suď.

Reply

Mě asi znáte že víte co já ušila nebo neušila 😀

Reply

asi nechodíš moc nakupovat, když něco takového tvrdíš! Ty šaty mají rozhodně větší cenu než 4 000,-…a přesně tak, tvé vyjádření názorů mluví nejspíš o tvé inteligenci…

Reply

máš pravdu, nevíme. ale to, jak se tady vyjadřuješ o tobě něco vypovídá. protože kdybys někdy cokoliv ušila, vážila by sis každé takové práce, protože to není hračka ušít něco pořádně a kvalitně a tak, aby to sedělo postavě …

Reply

Jsou krásné

Reply

Překrásné, slečna má talent 🙂

Reply

No 4000,- mi nepřijde jako veliká částka. Na to že jsem si půjčovala šaty na maturiťák (sice mega princeznovské) za 4500,-.. 😀 Víc se mi ale líbí ze zadu, to šněrování nemá chybu.. Ale zepředu mi tam něco nesedí.. O:)

Reply

sú nádherné! taktiež sa pridávam k skupinke šnurovačka fans ^^ škoda, že nechodím nikam, kde by som ich mohla vuyžiť a na to, aby stáli v skrini sú moc krásne 🙁 som úplne unesená z nich ))

Reply

tyjo talent! už se těšim až budem na letošní klauzury dělat konečně botu jsem zvedava co bude za téma:D

Reply

Mají ze zadu krásný střih i korzet a věřím že vám to holky dalo dost práce je navrhnout, ušít a sehnat materiál… Ale nevím, nevím jestli za 4 tisíce to prodáte… Teda abych to upřesnila, nevím jestli to v naší republice za 4 tisíce prodáte. Národ je skeptický a má nejradši věci levné a nekvalitní. ) Bohužel tak to je…

http://deerwithorns.blogspot.com/

Reply

Jsou vážně krásné.. 😉

Reply

Páni tak ty jsou fakt nádherné…škoda, že bych je neměla kam nosit, no 😀

Reply

páči sa mi ten strih vzadu, vyzerá to krásne 🙂

Reply

Mě se nelíbí zepředu, ty košíčky jak mají ty modré chlupy či co to je. Tu částku bych za ně nedala, a upřímně nevím, jestli to tady v ČR prodáte, lidi to neumí ocenit tu práci..

Reply

to nejsou chlupy, ale nařasená látka – tyl. to máš pravdu, ale sama zjišťuji, že cena společenských šatů se pohybuje úplně někde jinde – daleko výše.

Reply

Umíš počítat? Tak s tím nepočítej :-D.

Reply

že by hloupý pokus o žert?

Reply

Mně se ty šaty líbí moc a 4000,- není tolik za šaty na míru a očividně pořádně udělané. Něco za materiál, něco za práci… Na to, že za podobné ceny se na maturitní plesy pořizují hrůzné lesklé šaty ze šmejdovního materiálu. Ale tady hodně dělá to, na jakou postavu jsou určené. Velikost XS a sto sedmdesát centimetrů výšky unese téměř vše. A pravda, že moc takových slečen neznám. Kdybych ty šaty měla kam unosit a měla na ně postavu, beru je hned. Přála bych vám, aby se vám je prodat povedlo, holky.

Reply

škoda, že nemám 4000 navíc, hned bych věděla, co s nimi 🙂

Reply

Moc krásný 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *