zdravím,

krémy na ruce jsou produkt, který jsem dříve nemohla ani cítit, ale za poslední dobu, kdy jsem bez něj nemohla vyjít ani z baráku, jsem si některé zvlášť oblíbila. krémy na ruce jsou buď vyhovující a nebo nevyhovující, moc se toho o nich napsat nedá. tentokrát se mi do cesty ale připletl jeden, který bych vám ráda doporučila, a to především kvůli jeho krásné vůni.

krásná hroznová vůně není samozřejmě jediným plusem tohoto krému, já bych určitě zmínila jeho skvělou hydrataci, ke které stačí množství ani ne o velikosti hrášku. co většina z vás ocení, ale já to tak ráda nemám, je to, že po namazání máte dlooouhou dobu pocit namazaných rukou, i když se krém dávno vsákl, jsou vláčné a když si je pak po delší době umyjete, krém stále cítíte.
krém tedy můžu doporučit všem, kterým nevadí že je krém na rukou nějakou dobu “cítit” i přesto, že se dávno vstřebal. pro ty, kteří mají rádi krásné vůně a přírodní kosmetiku bez parabenů, která samozřejmě není testovaná na zvířatech. 75 ml pořídíte za 135 korun. více se dozvíte na stránkách zde.
Natálje

4 comments

Reply

vypadá úžasně! 🙂

Reply

Jo Manufakturu otevřeli nově ve Zlíně, tak se tam při nejbližší příležitosti zajdu podívat 🙂 Krém je drahý, ale už dlouho hledám nějaký podobný, který bych cítila dlouho po tom, co si ho namažu.

Reply

mám z téhle řady balzám na rty a je skvělý :)) kosmetiku od Manufaktury zbožňuju, takže děkuji za recenzi!

Reply

Přesně ten měla mamka a já jí na něj chodila:DD Nádherná vůně a krásně hebké ruce jsem potom měla!:)) Je užasný, plánuji jeho koupi:)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *