zdravím,

většina z vás už na blogu přemýšlí o podzimu, o tom, co si chcete pořídit a tvoříte si své wishlisty. jindy bych patřila mezi vás, protože tohle já dělám strašně ráda, jenže… tentokrát je to jinak. i když léto a prázdniny.. pomalu končí, nemůžu se přimět myslet na to, že začne škola, s ní i podzim, pak zima…  po dlouhé době bych si zase přála umět zpomalit čas na minimum. možná proto, jak mě tento školní rok děsí. na co jsem ale hrdá je fakt, že jsem se konečně donutila a přečetla svou první knížku ze seznamu. schválně, kdo uhádne jakou? 😀
poslední dobou mě také okolnosti nutí přemýšlet nad naší blogovou scénou. ať už se jedná o Blondýna, který lže jako když tiskne, krade fotky a dělá jakože nic, nebo blogerky, které v honbě za bůhvíčím tahají své čtenáře za nos.  může mi někdo říct, kdy se z blogování pro zábavu stalo “urvi co nejvíc sponzorů, ale zatloukej a zatloukej” ?
aby ale tenhle článek nebyl tak pesimistický, jak se mi zdá, musím vám říct, že si to kompenzuji věcmi, které mi naopak dělají radost. jako například cpaním se různými nezdravými jídly, jako je gyros nebo mexická klobása s hořčicí, nebo taky tím, že mi dorazil balíček od jedné kosmetické značky se vzorky na vyzkoušení. juchů! a pokud sháníte levný sprchový gel, který ale nádherně voní, tak až někdy uvidíte ten na poslední fotce, rozhodně po něm šáhněte! stojí 39,90 a voní jako bom pari lesní ovoce. mňam.
Natálje

24 comments

Reply

Kde se prodává ten sprchový gel? 🙂

Reply

já jsem ho našla normálně v tetě 🙂

Reply

Abych pravdu řekla, já se do té školy docela i těším. Tady na vesnici se hrozně nudím, přítel je v práci, kámošky někde v čudu, nemám co dělat. Ve městě je přeci jen více možností a konečně uvidím své milované spolužačky které jsou na brigádách a celé léto jsem je neviděla.
Ale nadruhou stranu, to vstávání a učení se mi protiví..

Reply

Maturitní rok nese i spoustu výhod, dívej se na to pozitivně. 🙂

Čeká tě stužkovací večírek, pasování na maturantku, maturantské plesy, budete nejstarší ročník na škole čehož můžete využívat v zastrašování nižších drzých ročníků 😀 (žel bohu že to na střední nefunguje tak jako na základce! :DDD)… A my jsme využívali i zařizování takových akcí jako stužkáče, tabla a plesu na úkor hodin které nás nebavily a pak sme si třeba při hodině Práva odešli jakožto zařizovat fotky na tablo, ale přitom sme šli na kafe. 😀

Čas zastavuj až o svatém týdnu. Teď si užívej výhod, které ti maturantský rok přinese, vrásky si dělej až po Vánocích… Tohoto hesla se u nás držel každej maturant a někteří si to své bohémství (například já) protáhli až do svaťáku a teprve pak začali mít opravdu hrůzu. 😀

Hodně lidí to okolo tebe bude řešit, budou strašit a taky kecat že oni se už začali učit… Z vlastní zkušenosti ti můžu říct že víc jak 80% těchto keců nebude pravda a nenech se zmást. 🙂 Lidi jenom využívaj tohohle strachu a pocitu nadřazenosti, aby ti potopili sebevědomí a podkopali morálku. Nenech se! 🙂

Reply

moc děkuju, za pokus o uklidnění, ale na naší škole to takhle nechodí. když si chtěly holky minulý rok cokoliv vyřídit, tak musely po škole. neexistovalo, aby je učitelé pustili z hodiny. a i ten den, kdy od rána připravovaly maturák, tak ten si celý musely nahradit 😀

kéž by moje škola byla takhle pohodová, bohužel to je pravý opak. a ne, bohužel nepřeháním 🙂

pokusím se nenechat, ale já jsem strašný plašan 😀

Reply

maturitní ročník byl ten nejlepší! 🙂 tak si ho užívej! to byla největší sranda, kafíčkování místo hodin (někdy jsme si to zatahování vybrat musely :D), nejlepší kolektiv, učitelé kámoši, božský to bylo!
nechápu bloggerky, co nepřiznají, že něco dostaly zadarmo 😀 nebo to zaobalí "objednala jsem si tohle a tohle".. bože, to radši zkousnu narážky od anonymů, ale řeknu to tak, jak to je, ne? 😀

Reply

jak jsem psala výše, takhle to u nás bohužel nechodí, naše škola je z jiného světa 😀

asi ne 😀 souhlasím s tebou. ať si kdo chce říká co chce, radši řeknu, jak to je, než abych lhala, když to stejně každému dojde 🙂

Reply

no to hej aj ja sa niekedy zamyslam nad tym preco vlastne chodim na tvoj blog. vkuse nejaky onicom post ktory nema hlavu ani patu nejake odveci fotky jedla alebo toho co si si kupila. ..!pisat o tom ako blogy ziskavaju sponzorstva a o tom ako sa tesis z novych vzoriek na vyskusanie je tiez trosku blbost a hlavne ked ti na boku svieti tolko reklam

Reply

tak ti dám radu – už sem nechoď 🙂 víc k tomu psát nebudu, protože to nemá cenu 🙂 tečka.

Reply

Já chci zpět do maturitního ročníku… 😀 Byl ze všech nejlepší. :))
A s blogovou scénou je to trochu smutné. Na druhou stranu je spousta skvělých blogů, takže bych to rozhodně nezatracovala. 🙂

Reply

Celkom by ma zaujímalo ako si spravila ten header že je ták krásne farebný prekrytý fotkou … ja som sa o to pokúšala už dlhšie ale nejak mi to nešlo

Reply

já to dělám ve photofiltre. napíšeš si nějaký text, pak hoře přepneš okýnko a to už tam najdeš. nahraješ tam jen požadovanou fotku a hotovo 🙂 vůbec to není těžké, když jsem na to přišla já, přijde na to každý 🙂

Reply

držim ti palce v tomhle roce 🙂

Reply

mňa maturita čaká až za 2 roky a uži si to :)) držím ti palce 🙂

Reply

cely svet je skazeny nie len blogy:/ a leto by veru skoncit nemuselo aj ked ja mam prazdniny az do konca septembra ale aj tak bez tepla to nie je ono

Reply

parádní fotky 😉 nevěš hlavu, bude to zase ok – doufejme 🙂 jinak pro ten sprcháč si do Tety skočím 🙂

Reply

Krásně napsaný 🙂 hon na sponzory no 😀

Nejlepší ''topshopácký'' šortky na světě !!!

Reply

Ten sprchový gel vypadá hodně zajímavě! 🙂 O blogové scéně přemýšlím až nezdravě často 😀 bohužel je to tak jak píšeš.. 🙁

Reply

Ten gel vypadá skvěle a hlavu vzhůru, ono se to stejně nezmění. Nevím, co je těžkého na tom, přiznat pravdu :/ 🙂

Zvu Tebe i všechny ostatní k sobě na Crazy Rumors Giveaway! :)*

Reply

I když maturitní ročník je, co se týče maturity opravdu náročný, tak sebou nese i spoustu hezkého, jako maturitní ples, nebo stužkovací večírek 🙂 Já se od září chystám na vošku a mám z toho taky vítr už teď 🙂

http://onegirlb.blogspot.cz/

Reply

Taky se toho děsím a chci zastavit čas, zvláště ještě když jedu na dovoelnou až ted, nebude se mi absolutně chtít do školy!!!

Reply

Malý princ je má neoblíbenější kniha, nemůžu neuhodnout a nenapsat.. 🙂

A maturitní ročníku, vítej i u mě. Budeme aspoń sdílet své hysterie, nervy a problémy maturantů. 😀

Reply

ten sprcháč vyzerá fakt super, musím sa na§ pozrieť v drogérii

Reply

Ten sprcháč mám a voní úplně úžasně!! Nejraději bych ho sežrala 🙂 😀

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *