zdravím,

nevím jak vy, ale já mám překvapení ráda. proto mě opravdu překvapilo, když jsem jednoho odpoledne přišla po škole domů a na stole na mě čekal jakýsi balíček. nic jsem nečekala, takže jsem byla zvědavá, co že mi to přišlo. z bublinek na mě vykoukla vánoční krabička s kosmetikou Crabtree & Evelyn, se kterou se mi české zastoupení této značky opravdu trefilo do vkusu. no a protože se v těchto věcech přímo vyžívám, dala jsem se ihned do testování. Vánoce se blíží a já si myslím, že nějakou takovou sadou můžete obdarovat třeba vaší maminku.
jestli mě něco dokáže potěšit, tak je to krásně propracovaný, elegantní a nepřeplácaný obal. a musím říct, že s tím si dala značka opravdu práci – vyvedla ho do typické vánoční rudé a zlaté a to všechno doladila mašlí v barvě dané řady. podobně jsou dělané i zbytky balíčků a já můžu jen tleskat. krásné obaly, to je moje.
jestli je něco, co mě u těchto miniaturek sprchových gelů mrzí, pak je to rozhodně provedení obalu – a výjimečně nemluvím o vzhledu, ale o praktičnosti. flaštička je totiž vyrobená z dosti tvrdého plastu, takže než se vám podaří vymáčknout dostatečné množství, strávíte u toho pomalu víkend. je proto daleko lepší víčko odšroubovat a gel vyklepnout. vůně je, jako u všech produktů této značky, opravdu intenzivní. někomu to může vadit, já se v tom naopak vyžívám. ne každý den, ale dost často. těžko říct, jak bych jí popsala, protože jsem nikdy k avokádu nečuchala, když si ale k produktu přivoním, vybaví se mi slova příjemná a nevtíravá. od gelu jinak ale neočekávejte žádné zázraky – pění opravdu hodně, takže stačí malé množství a pokožku nevysušuje. nic víc, nic míň.
tělová mléka od Crabtree & Evelyn já můžu. i přes to, že konzistence se mléku nepodobá ani za mák, roztírá se jedna báseň! pokožka pak navíc není mastná, pouze dostatečně hydratovaná a vláčná. nemusíte se ani bát  ho použít ihned po holení, protože pokožku nijak nepodráždí. co musím u této značky vyzdvihnout je fakt, že snad u všech produktů oproti jiným značkám stačí opravdu malé množství. vůně je opět hodně intenzivní a já jí ze sebe cítím ještě nějakou tu hodinu po namazání.
posledním produktem, který jsem v balíčku našla, byla miniaturka krému na ruce, který jsem okamžitě hodila do kabelky. co u nich vždycky ocením je krásný plechový obal, který v dnešní době dělá opravdu jen hrstka kosmetických firem. škoda, nemyslíte? o krémech tu toho bylo řečeno už hodně, takže se nebudu opakovat a rovnou vás odkážu na můj poslední článek o himalayan blue, protože službu mi oba prokazují úplně stejnou a já si je nemůžu vynachválit.
líbí se vám vánoční kosmetické balíčky? co byste v tom vašem rádi našli? která vůně u vás vítězí?
Natálje

17 comments

Reply

Tak to je příjemné překvápko 🙂 Balíček vypadá moc hezky!

Reply

škoda že už pro mamku dárček mám, tahle sada je vážně perfektní)

http://howimetfashion.blogspot.cz/

Reply

tééda, já chci ten krémík na ruce! :))

Reply

Moc hezky to vypadá, ale tahle značka je nad mé možnosti, navíc dárky pro mamku už mám 🙂

Reply

takáto sada by potešila! 😉 milujem totiž avokádové vecičky ;))

je u mňa GA alias pozvánka

Reply

ty jejich krémy na ruce bych hrozně ráda vyzkoušela :)))

Reply

To je nádherné, až půjdu okolo jejich obchodu, tak se musím mrknout:)

Reply

Líbí se mi balení toho krému na ruce 😉

Reply

taky chciii 🙂
http://she-is-the-1.blogspot.ch/

Reply

Balíčky se určitě vyplatí a já je ráda kupuji i dostávám :D.

Reply

tuhle dárkovou kazetu už jsem u někoho na blogu viděla a moc se mi líbila 🙂 produkty mají strašně hezké balení 🙂

Reply

Pěkný tip na dárek 🙂

Reply

vypadá to úžasně 🙂

Reply

To balení nevypadá úplně tip top, ale ty výrobky bych brala 🙂

Velká vánoční GIVEAWAY

Reply

Vánoční kosmetické balíčky miluju! 🙂
Hlavně ty slevový, po Vánocích:D
Já miluju hlavně ty s parfémy:)))

Reply

Líbí se mi balení produktů, jsou krásně propracované a takové kouzelné 🙂 Já mám od Crabtree&Evelyn jeden krém na ruce a hydratuje super, ale vůně mi teda vůbec nesedla 🙁

Reply

hodně dbám na pěkný vzhled dárečků a dostat tuhle krásnou sadu, určitě bych se nezlobila 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *