zdravím,

protože se už brzy bude rozesílat Ladybox za březen, řekla jsem si, že by bylo na čase vám něco napsat o tom únorovém. tentokrát už obsah nedorazil v pytlíčku, jako tomu tak bylo v předchozích dvou vydáních, ale v krásné a nepřeplácané černé krabičce s růžovým logem na víku, která je dle mého skromného názoru asi nejhezčí ze všech předchozích.
budu se opakovat, ale obsahem se mi Lady tým trefil do vkusu. ano, opět! značku Lirene chci vyzkoušet už dlouho, ale zatím jsem na ní v drogériích neměla zrovna dvakrát štěstí, proto mi tahle micelární voda udělala radost. u Moory jsem sice četla, že na odlíčení očí, na rozdíl od Biodermy, dobrá není, ale to mi je stejně jedno, protože k odstranění toho nejhoršího používám zásadně odličovače určené na oči, nejlépe dvoufázovky. další nadšené reakce ve mně vyvolala čokoládová fantazie Nobilis Tilia, která svému jménu ostudu rozhodně nedělá. po přičichnutí k balzámu cítím krásnou hořko čokoládovo-kakaovou vůni, která vás doslova nutí k ochutnání. já jsem sice odolala, vy ale nemusíte! Nobilis totiž tvrdí, že ve fantazii není nic, co by vám mohlo uškodit. od, pro mě neznámé, značky Sans soucis jsem v boxu našla hydratační krém s termální vodou z Baden – Badenu, který jsem po prvním namazání ihned šoupla na vrch všech mých krémů. aqua benefits je totiž krásně lehký, nelepí a opravdu hydratuje. hedvábí od Biosilku asi ani není třeba představovat, na mém i ostatních blozích toho o něm bylo řečeno už hodně a mini balení do zásoby se u mě rozhodně neztratí. mazátka na rty se vždycky hodí, takže i ty samozřejmě využiji – hlavně tedy balzám s jojobovým a mandlovým olejem, protože, jak už je vám známo, s barevnými patlátky kamarádka zrovna dvakrát nejsem. musím ale uznat, že na rtech je moc příjemný a společně ještě s jedním leskem o kterém si tu brzy budete moct přečíst recenzi se mi konečně trefily do vkusu. že bych to přeci jen riskla? 
samozřejmě ani tentokrát nechyběly bonusy navíc, a to Smoklin plato tablet určené pro kuřáky a dva čaje, určené jak pro kuřáky, tak i pro ty, kteří se vyskytují v zakouřených prostorech atd. tabletami tedy nejspíš obdaruji některou mou kouřící kamarádku a čaje vyzkouším sama. druhým bonusem jsou tři pytlíčky omlazujícího krému Lavera, který naopak zase přihodím mé mamce.
jak se únorové vydání zalíbilo vám? který produkt by vás potěšil nejvíce a který naopak nejméně?
Natálje

12 comments

Reply

tu micelárku od Lirene už chci taky dlouho vyzkoušet 🙂

Reply

Naprosto s tebou souhlasím 🙂 smokloin jsem darovala kamarádce a vzorky od lavery zůstaly nechtěné..
Docela se bojím těšit se na březnové vydání.. Když ho tak vychvalují, tak budeme mít na něj velké nároky.. tak snad bude skvělé:)

Reply

Já jsem neodolala a objednala březnový, tak jsem zvědavá 🙂 tenhle únorový mě svým obsahem vůbec nenadchl, tak budu doufat, že následující bude lepší 😀

Reply

tohle číslo se jim podle mě hodně povedlo 🙂

Reply

Mě se tohle vydání taky docela líbilo 😉 Neodolala jsem a koupila jsem i ten březnový, tak uvidíme 😉

Reply

Na první pohled obsah není špatný. Všechno se může hodit 😉

Reply

V únorovém Ladyboxu by mi vůbec nevadilo kdyby nebyly ty tablety Smoklin, ocenila bych raději místo toho nějakou dekorativku. Naopak největší radsot jsem měla z Biosilku a krému Sans Soucis.:)

Reply

smoklin zabili 😀

Reply

zrovna dneska jsem si koupila dvě malá balení Biosilku, je to zázrak! :))

Reply

lesk vypadá krásně, a tu lirene vodu chci už dlouho zkusit..:)

Reply

Ta voda na obličej vypadá dobře, všude čtu, že se vyrovná i micelárkám od Biodermy. Tak ji asi zkusím 🙂
Jo a to tekuté hedvábí je úžasné a vydrží strašně dlouho 🙂

http://anesagill.blogspot.com

T

Reply

Lavera balzám na rty – ano!

WorldByBella

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *