zdravím,

být nemocná má jednu velkou výhodu. tedy ne pro mě, ale pro vás ano. jakou že? jak asi víte, dneska byly rozesílány dubnové Ladyboxy, a mně se snad ještě nikdy nestalo, abych ho měla doma ten den, kdy mi měl  dorazit, natož ho ještě stihnout tentýž den nafotit a napsat recenzi. no, tentokrát se mi to povedlo, tak jdeme na to..
krabička prošla menší změnou – elegantní černou nahradila jarní světle růžová se stříbrným logem na víku, a mně se opět líbí. díky tomu, že jsou úplně obyčejné, se dají perfektně využít třeba k uskladnění kosmetiky nebo laků na nehty, jak jsem to už udělala já i moje mamka.
které značky se tentokrát v boxíku objeví jsem sice tak nějak tušila dopředu, ale stejně jsem při rozbalování byla napjatá, o jaké konkrétní produkty půjde. plná balení byla dvě – sprchový gel Anatomicals, který se mi na první pohled zalíbil díky zajímavému obalu a na druhý díky krásné mangovo-papayové vůni a MeMeMe rtěnka v odstínu Elektra, která mě tedy také zaujala, ale jen vizuálně. jak asi totiž už víte, já a rtěnky, to nejde moc dohromady. tato neonově růžová se mi ale na tolik zalíbila, že jsem se odhodlala a vyzkoušela jí. a výsledek? zalíbila se mi ještě víc! ke všemu krásně kryje a je i poměrně hodně krémová, takže si myslím, že nějakého vysušování se nedočkáte. jo – a voní! dalším produktem byl sprchový peeling proti celulitidě s kofeinem od značky Eveline. ta sice byla v krabičce krásy i minule, to mi ovšem ale nijak nevadí, protože jsem produkt využila a ani tentokrát tomu nebude jinak. nějaká ta prevence proti nežádoucím ďolíčkům se vždycky hodí. posledními třemi věcmi byly vzorečky – šampon s kondicionérem  Kiss my face a pleťový krém Swisso Logical. vlasové produkty voní po citronech, jsou přírodní, veganské, neobsahují parabeny ani flatáty a značka je mi neznámá, takže jí určitě vyzkouším ráda a vzoreček krému daruju mamce, protože se mi tyhle miniaturky v šuplíku nebezpečně množí a mám pocit, že jestli okamžitě nezakročím, brzy mě zasypou.
abych to nějak shrnula – i když byl Ladybox tentokrát na první pohled prázdnější, než je u něj zvykem, rozhodně si nepřijdu nijak ošizená, právě naopak – vyzkouším nové značky a produkty, ke kterým bych se jen tak nedostala a to je hlavním smyslem těchto krabiček, no ne?
jak jste s boxíkem spokojení vy? který produkt je vaším favoritem?
Natálje

14 comments

Reply

ten peeling je zajímavý 🙂

Reply

celkom sa vydril tento mesiac 😉

Reply

rtěnka je bezvadná, super odstín!

Reply

líbí se mi barva rtěnky!

Reply

tentokrát je toho celkem míň, ale je to zajímavé 😉

Reply

Jsem spokojená,akorát bych možná chtěla namísto kávové vůně sprchového gelu brala mango a papayu 🙂

Reply

nejvíc se mi líbí ten sprcháč 🙂

Reply

Po dlouhé době závidím Ladybox…a to mě moc nelákal 🙂

Reply

tak tenhle ladybox vypadá dost dobře !! přijde mi, že jsou měsíc od měsíce lepší 🙂

Reply

Ta rtěnka vypadá skvěle, ukaž nám jí na sobě ;))

Reply

Já bych brala ty vlasové produkty, vždycky když si box neobjednám tak se tam nějaké ocitnou:)

Reply

zajímavé produkty. Líbí se mi barva té rtěnky. 🙂

Style Without Limits

Reply

zaujal mě sprcháč, minule tam byla maska od nich, ne? 🙂 ta značka je zajímavá. rtěnka má božskou barvu, teď na jaro perfektní! vezmi jí někdy k nějakému outfitu :))

Reply

Lady Box se povedl, vyzobala bych hlavně rtěnku a anti-celulidový peeling. Ikdyž, já už jsem v takovém stádiu, kdy potřebuju rovnou krémy na celulitidu. Nějaký sprcháče do koupele už přestaly zabírat:-(

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *