zdravím,

snad už každý dávno ví, že pokud chce mít krásnou pleť a zdravé nehty a vlasy, tak pouze správné kosmetické produkty nestačí. ono totiž když člověk chodí pozdě spát, málo pije, a od rána do večera se místo zeleniny cpe smaženým jídlem, tak to je tak, jako byste všechny ty věci splachovali do záchodu. o tom dneska ale mluvit nechci. dnešní recenze je totiž věnovaná všem těm, kteří se o sebe starat chtějí, a také starají. v tu chvíli si totiž můžete pomoci například různými doplňky stravy a vitamíny, a když už, tak proč ne něčím, co je ušité přímo vám na míru?
a přesně to nabízí Mixturam! místo toho, abyste se přizpůsobovali nabídce klasických doplňků, můžete si sestavit vlastní z nabízených bylinek, bylinných extraktů, přes vitamíny až po minerály a stopové prvky. vybírat můžete buďto sami, podle toho, která surovina vás svými účinky nejvíce zaujme, nebo si můžete nechat poradit. vyplníte několik málo informací o sobě, a hned vám vyskočí, jakou kombinací nešlápnete vedle. já sama jsem jejich výběrem trávila pomalu celý den, a kdyby to bylo možné, měla bych v tabletkách od každého něco. to bohužel ale není možné, maximální počet surovin je, tuším, šest položek. u těch si pak ještě můžete upravovat množství v denní dávce.
teď už ale k mému obsahu. ten jsem několikrát měnila, pohrávala jsem si s několika variantami, nakonec ale vyhrála kombinace L-argininuChlorellyvitamínu CKola semínkaLněného semínka a Inositolu (o každé ingredienci si můžete přečíst kliknutím na odkaz). hned tři suroviny jsou mimo jiné zaměřené i na hmotnost, vstřebávání tuků a tvorbu svalů, další pak na odstraňování těžkých kovů z těla, dodávání energie, antioxidantů, bílkovin, různých minerálů, nebo třeba i vitamínu B8, které si tělo neumí v dostatečném množství vyrobit samo.
sečteno, podtrženo – pokud od tabletek očekáváte nějaké abrakadabra kouzlo, díky kterému se budete moci válet na gauči, zatím co se z vás všechen ten tuk a škodlivé látky budou odpařovat, pak si je raději vůbec nepořizujte. pokud ale už pro sebe něco děláte, a chcete si pomoct něčím, co je přírodní a ušité přímo na míru vám, pak vám je můžu jedině doporučit. za balení po 100 tabletkách zaplatíte 790,- korun.
jaký je váš názor na Mixturam? máte s ním vlastní zkušenosti, nebo vás to vůbec neláká? berete nějaké potravinové doplňky?
Natálje

14 comments

Reply

Tak o tomhle slyším prvně. 🙂 Zní to fakt skvěle a asi to vyzkouším 🙂 moc hezký článek plných užitečných informací 🙂

Blog ϐook of ϐeauty

Reply

Určitě chci vyzkoušet 🙂 Já beru Biosil plus, hlavně kvůli lámajícím se nehtům 🙂
http://michaelavebrova.blogspot.cz

Reply

Tento "projekt" nepodporuji. Není to schváleno a tyto pilule jak jsou smíchané můžou být zdraví škodlivé!
BTW: měla by sis opravit celý článek. Nová věta vždy začíná velkým písmenem…

Reply

kdyby sis místo tohoto zbytečného špinění něčího jména přečetla radši informace, zjistila by jsi, že to je schváleno. navíc se o Mixturam už psalo v několika časopisech 😉

Reply

Nemám důvod někoho špinit bezdůvodně. Vzhledem k tomu, že moje mamka i táta pracují ve zdravotnictví, tak mám informace hned z první ruky a vím v této oblasti více než ty… Jinak oprav si ty chyby. Psaní velkých písmen na začátku vět se učí na prvním stupni ZŠ!

Reply

to, jak píšu je má věc. je to můj styl, a tobě do toho nic není 🙂

Reply

Dobrý den, chtěl bych za Mixturam vysvětlit několik detailů a uvést věci na pravou míru. Zaprvé, veškeré suroviny, které nabízíme, jsou bezpečné a schválené ministerstvem zdravotnictví jako potravinové doplňky. Pokud by tomu tak nebylo, nesmíme je prodávat. Zadruhé, náš webový algoritmus a odborník ve výrobě hlídají množství jednotlivých látek ve směsi tak, aby bylo dodržováno jejich doporučené denní dávkování a nehrozilo předávkování. Zatřetí, pokud člověk při sestavení směsi využije webového rádce, ohlídáme také možné alergie a kontraindikace. Tyto tři prvky většinu možných zdravotních rizik odstraňují. Začtvrté, Mixturam nenabízí žádné agresivní chemické látky nebo léky s řadou vedlejších účinků, ale jen nezávadné potravinové doplňky většinou přírodního původu. Jde o látky, které jsou klasifikované jako potraviny a jsou pro lidský organizmus za běžných podmínek bezpečné. Z pohledu potraviny tedy musí být brána v potaz i míra jejich potenciální škodlivosti na zdraví. Ano, i potraviny můžou být pro někoho zdraví škodlivé. Např. tučné smažené řízky pro lidi s ucpanými cévami, káva s kofeinem pro kardiaka, sladké pro cukrovkáře, mořské řasy pro člověka s problémy se srážlivostí krve. Při volbě jednotlivých surovin do směsi tedy platí stejná obezřetnost jako v případě konzumace těch konkrétních potravin, ze kterých pocházejí. Pokud by určitou směs chtěl používat někdo se specifickými zdravotními problémy, doporučujeme určitě nejdřív konzultovat s lékařem. Snad jsem tedy zodpověděl a vysvětlil všechno potřebné. Díky. Tomáš Valenta, Mixturam.cz

Reply

moc dekuji! doufam, ze ted uz si vsichni rejpalove sve nevhodne poznamky odpusti 🙂

Reply

Mě tohle nebere, ale ať si každý bere, co uzná za vhodné. Já se raději soustředím na tu zdravou stravu a pohyb a bez tabletek se obejdu, podle rozborů mi nic nechybí 🙂

Reply

Já a vitamíny…vždycky doplňuji..jednou tak a jednou tak. Podle toho jak se cítím…A tohle mě sakra zaujalo:)!

Reply

O tom čtu poprvé a velmi mě Mixturam zaujal :)!

Reply

Tohle se mi moc libi, idealni varianta. Ja mam sice radeji vitaminy cerstve, ale obcas to nejde jinak nez doplnit 🙂

Reply

Hmmm, to zní zajímavě! Já se momentálně dopuji přírodními vitaminy z freshů 🙂

World By Bella

Reply

na mě trochu drahá sranda, ale proč ne 🙂 projekt je to zajímavý.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *