zdravím,

může se zdát, že po tom, co jsem objevila ideální make-up, jsem na BB krémy dočista zanevřela. pravda, dlouho tu o nich nebylo ani vidu ani slechu, pořád ale trvám na tom, že hlavně přes léto je to produkt k nezaplacení. má pleť totiž nepotřebuje tolik krytí, je proto zbytečné jí dusit pod hutnějším Revlonem. minulé léto u mě vedlo bíbíčko od Vichy, teď mi k němu přibyla další růžovka, a to The Prestige z Diamantové kolekce od Skin 79 – mé oblíbené značky.
obal je opravdu vyveden do krásně žvýkačkové růžové, doladěný stříbrným nápisem “BB” a bílými, plastickými popisky. nechybí ani označení pravosti na zadním díle nebo klasický pumpičkový aplikátor. proti tomu nemohu říct jediné špatné slovo – nanášení s ním je jednoduché, přesné a čisté. co se týče nějaké parfemace, tak tentokrát určitě potěším všechny ty z vás, kteří si na ní nepotrpí. vůně je totiž absolutně nulová. velké, významné plus u mě má za světlý odstín s neutrálním podtónem.
konzistence bíbí je tradičně hodně krémová, hutnější, výživná, na pleti zanechává krásně sametově jemný efekt s přirozeným leskem – nedočkáte se tedy úplného zmatnění, ani oslnivého lesku alá diskotéková koule. diamantový krém jsem vybrala hlavně proto, protože je určený pro problematickou pleť, která mě osobně sem tam trápí. za úkol kontrolovat tvorbu mazu, zakrývat nedokonalosti pleti a jeho dlouhodobé používání má zajistit lepší texturu pleti. zní to naprosto ideálně, že? bohužel ale takový výsledek jsem nezaznamenala, a krytí bych označila spíše jako lehce střední. na pupínky, kruhy pod očima nebo jizvy budete muset použít ještě korektor. co se týče výdrže, tak po zkušenostech s Revlonem, kdy se nemusím pudrovat klidně celý den, musím říct, že ta je poněkud slabší – po kosmetické taštičce sahám klidně i dvakrát denně.
abych to shrnulabíbí krém jako takový hodnotím kladně – má krásný obal, praktický aplikátor, vhodný odstín i pro ty největší bledule, i efekt po nanesení je přirozený. jako jediné mínus vidím výdrž, proto bych ho, ač je pro ní určený, nedoporučila pleti, která má sklony k většímu lesku. seženete ho například zde, kde za 40 gramů zaplatíte 450,- korun
používáte bíbí krémy? který je váš oblíbený? máte zkušenosti s “Prestižem”?
Natálje

12 comments

Reply

dobře, ale ten obal je skvělý !

Reply

je moc hezký 🙂

Reply

Pěkná recenze :), ale myslím, že by mě asi neseděl podle tvé recenze.

Reply

těžko říct, zkus vyzkoušet vzoreček 🙂

Reply

Vypadá dobře 🙂

http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

Reply

jejda, to je škoda, vypadá pěkně

Reply

ale to, že mně na obličeji nevydrží neznamená, že někomu jinému nemůže 🙂 na internetu se prodávají i pytlíčkové nebo 5 ml tubičkové vzorečky.

Reply

krásne balenie 🙂

Reply

Z "bíbíček" jsem zkoušela jen Misshu Cover a hrůza. Měla jsem hrozně zanesené póry, takže teď akorát stojí v poličce. Moje pleť prostě nesnese ty silikony ve složení.

Reply

Missha mi také moc nesedla, ale zatím jsem zkoušela jenom jeden. Skin 79 mi přijde lepší 🙂

Reply

Tenhle BB jsem testovala zhruba před rokem a půl (sakra to to letí!) spolu s dalšíma sedmi BB od Skin79. Než jsem zjistila, že vůbec nějaké BB krémy existujou, měla jsem trauma z toho, že neumím používat make-up a nejsem schopná si najít korektor, který by tak nějak barevně odpovídal ksichtíku alá bledule nejbledší 🙂
Odkaz na recenzi 8mi BB: Skin79 – srovnání BB krémů (8 vzorků)
Bebe

Reply

Ak som si niekedy chcela nejaky BB cream objednat, tak to bol prave tento, uz som ale nan citala vela takych vlaznych recenzii typu neurazi – nenadchne, takze vlastne stale nie som rozhodnuta ci donho ist.. 😉

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *