zdravím,

jak už z mého facebooku nebo instagramu víte, v sobotu se konalo první setkání blogerek s Vichy, a to za účelem bližšího seznámení se značkou, představení hned několika aktuálních novinek a samozřejmě také strávení času se svými “kolegyněmi”.
hned při našem příchodu (nebo spíše v mém a Klárky případě příletu :D) jsme obdržely welcome drink, a poté se přesunuly do velmi příjemně nachystaných prostor sídla L´oreal, které byly vyladěné do odstínů růžové. asi vám nemusím říkat, jak jsem byla nadšená. krátce po 11 hodině začala prezentace, ve které nás PR tým Vichy informoval jak o značce samotné, tak o všech aktuálních novinkách, ze kterých jsem byla příjemně překvapená.
jako první nám byla představená Ideália oční péče, která je výjimečná jak svým silikonovým aplikátorem, tak příjemnou vůni, tolik typickou pro tuto řadu, sametovou konzistencí a prozářeným finishem. a co od ní můžete očekávat? neutralizaci tmavých kruhů, vyhlazení drobných vrásek, rozjasnění stínů způsobených očními váčky a jejich redukci. další na řadu přišla Aqualia Thermal dynamická hydratační péče, obsahující sérum a pleťové krémy Légere pro normální až smíšenou pleť a Riche pro suchou až velmi suchou pleť. tyto produkty napomáhají k rovnoměrnému rozmístění vody, protože, jak jsme se dozvěděli, obličej sice obsahuje 70%, ta se ale drží jen v některých částech, a tak zbytek pleti trpí dehydratací, ztrácí svěžest, je mdlá, bez objemu a objevují se první vrásky. no a protože se blíží léto, nechybělo ani povídání o ochraně před slunečním zářením. vyzkoušet jsme si mohly dva produkty z řady Capital Soleil, a to Super dětskou ochrannou pěnu, která voněla sladce po cukrátkách, takže měl člověk nutkání ochutnat :D, a poté i Neviditelný ochranný sprej, který je hydratační, rychle se vstřebává, je voděodolný a chrání před UVB a UVA zářením. zde jsme byly upozorněné na to, ať UVA nepodceňujeme, protože právě to může za rychlejší stárnutí pleti, vrásky, pigmentové skvrny, ale třeba i alergii na slunce.
produkty, které vidíte na fotce výše, tedy Ideália oční péči, Aqualia Thermal Légere pleťový krém pro normální až smíšenou pleť a Capital Soleil Neviditelný ochranný sprej jsme dostaly k otestování, takže se po čase určitě dočkáte recenzí.
po prezentaci následovala “volná zábava”, což pro nás znamenalo focení, prohlížení si a zkoušení produktů, výborné občerstvení a povídání. já jsem se s holkami viděla poprvé, takže jsem byla ze začátku trochu nervózní, ukázalo se ale, že to nebylo vůbec třeba. všechny byly totiž moc milé, přátelské, usměvavé a upovídané, takže jsme probraly všechno od kosmetiky, nákupů až po problémy kolem blogu, závist a anonymy. 
na fotkách s Klárkou a Anetkou
musím říct, že setkání bylo moc hezké, a já si ho strašně užila. vlastně jsem se bavila tak moc, že než jsem se nadála, bylo u konce. proto chci tímto moc poděkovat celému týmu, který se nám od začátku do konce plně věnoval, nic nenechal náhodě a připravil nám tak krásnou akci. a samozřejmě také všem holkám, které jsem moc ráda poznala, a doufám, že se brzy opět uvidíme!
Natálje

24 comments

Reply

moc vám to slušelo :))

Reply

děkujeme 🙂

Reply

Me zaujal ten ocni krem, tesim se na recenze:)
Beauty of pink

Reply

Vypadá to parádně, já Vichy moc nemusim, mam po něm alergickou reakci, tak tomu už nevěřim 🙂 Každopádně jste si to musely užít. 🙂

Reply

Parádní 🙂 No už teď se těším na recenze produktů :))

http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

Reply

No to je pěkné. Všichni o víkendu na nějaké akci jen já musela být doma a učit se 🙁 😀
Jinak Ti to na fotkách moc sluší a celkově akce vypadá dobře. Jen se přiznám, že značka Vichy jde naprosto kolem mě a ani nějak nemám potřebuju něco od ní (zatím) vyzkoušet.
http://angellovely-things.blogspot.cz

Reply

to je škoda :-/
já mám Vichy naopak ráda, ještě jsem neměla produkt, který by mi vyloženě neseděl, byl špatný… a to jsem měla celou řadu Normaderm a několik produktů Ideália.

Reply

Krásné fotky a krásný outfit. 🙂

Reply

moc děkuju Eli 🙂

Reply

Mně připadá, že tě to tílko zbytečně moc rozšiřuje.

Reply

myslím, že tak normálně, jak je u volnějších tílek zvykem. na fotce to tak ale může působit 🙂

Reply

Aneta je nádherná!!!! :O

Reply

jojo, je 🙂

Reply

bad hair and makeup day … 😀 o to víc potěší takový komentář, mami, nepíšeš to náhodou ty? :)))

Reply

Musela to byť skvelá akcia a stretnutie s ostatnými blogerkami bolo určite super :-).
The city of fashion

Reply

pěkné fotky! 🙂

Reply

Jé to muselo být krásný 🙂 Mám moc ráda krémy od vichy i jejich make upy … vlastně všechno 😀

Nicole

Reply

Nádherný fotky !:)))

Reply

Všechno to vypadá báječně – jídlo a super kosmetika, lákal by mě hlavně ten oční krém. Mrzí mě, že mi to taky nevyšlo, určitě to byla super akce 🙂

Reply

Parádní akce, to občerstvení je hrozně lákavé a Vichy mám ráda 🙂

http://estrella-2012.blogspot.cz/2014/05/new-in-may-2014.html

Reply

Moc ti to slušelo a tohle bych si taky nechala líbit hihi 🙂

Reply

Vichy moc nevyhledávám, ale měla jsem vzoreček Idealia krému a božsky voněl 🙂 moc vám to slušelo, Naty! :))

Reply

Fakt ráda jsem Tě poznala! :)*

Reply

Chmm, já jsem tentokrát nemohla 🙁 Vypadá to skvěle !

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *