zdravím,

když mi v e-mailu přistála nabídka na otestování nové vůně vytvořené návrhářem Jeremy Scottem speciálně pro Adidas Originals, nezaváhala jsem ani na minutu. představa, že budu vlastnit jeden kousek z 10 000 vyrobených pro celý svět, byla tak lákavá, že jsem překousla i obavy z toho, že unisexové provedení nebude nic pro mě. koneckonců, jedna sběratelská Adidasová “botička” se mi ve sbírce parfémů neztratí, že…
křišťálový flakonek ve tvaru ikonických sportovních bot s andělskými křídly mi dorazil v zmenšené verzi krabice na boty, což je podle mě, ostatně jako celý tento počin, naprosto originální, jedinečné a prostě úžasné a ihned si tím “vydobyl” své čestné místo na poličce mezi ostatními baleními. 
vůně je hodně výrazná, silná a kořeněná, podle mě ale ani trochu unisexová. samozřejmě záleží, jak se na každém rozloží, na mě ale voní vyloženě žensky. potvrdila mi to i mamka, když se podivila nad tím, že bych tímto chtěla vonět chlapa. složení se skládá ze smyslné směsi růže a kalábrijského bergamotu a temných nót kadidla, bílého pepře a kašmírového dřeva, já přitom na sobě ihned po nanesení cítím hlavně onen bílý pepř se sladce květinovo – citrusovým podtónem způsobeným směsí růže a bergamotu, která se postupně rozloží do květinovo – decentně dřevité/kořeněné, příjemné, nevtíravé, “hřejivé” vůně.
pokud vás parfém zaujal, určitě neváhejte. u nás je k dostání pouze několik desítek kusů, a to v parfumerii Marionnaud v OC Nový Smíchov v Praze. 75 ml balení stojí 2250,- korun.
vlastníte někdo tento sběratelský kousek? máte v plánu si ho pořídit?
Natálje

12 comments

Reply

Kořeněné vůně nemusím, ale ten flakonek je fakt super 🙂

Reply

Flakonek se mi velmi libi.
http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

Reply

Ten flakon i obal v podobě krabičky od bot je fakt originální. 🙂

Ela

Reply

Nápad na flakonek je to skvělej 🙂

Reply

No tak ta vypadá rozkošně 😀 🙂

Reply

Kolega ji m a je fakt zajímvá, hodně unisex spíše ženská tedy 🙂 ale dost mě zaujala

Reply

flakón je fakt perfektný 🙂 a unisex vôní sa všeobecne bojím, pretože pre môj nos v nich vždy ženská či mužská zložka prevláda nad tou druhou.

http://www.beautiful-savage.blogspot.sk

Reply

Jsem milovnice značky Adidas a s tímhle parfémem mě naprosto dostali! Originální a ještě i univerzální jak pro dámy tak pro pány:) Mé úspory jsou mizivé tak doufám, že si k němu někde alespoň přivoním:)

Reply

chtěla bych si ji alespoň očuchat 🙂

Reply

Jakmile botičku někde uvidím, tak si hned půjdu přivonět, vypadá fakt lákavě 🙂

Reply

skvely lahev to ma;)

PS: Zvu te na svoji giveaway na mem blogu, budu rada kdyz se pripojis:)
http://bridgeofmemories.blogspot.co.uk/2015/02/beauty-giveaway.html#comment-form

Reply

krásná 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *