zdravím vás,

je to nějaký týden zpátky, co mi od Aussie dorazil balíček s novinkovou řadou Miracle Shine, skládající se z šamponu, balzámu a hloubkové masky, určenou pro matné a unavené vlasy, které touží po lesku. já sice matné vlasy nemám, unavené ale určitě, proto jsem produkty uvítala s nadšením.
jak u mě obstály?
balení produktů je takové, na které jsme už u Aussie všichni moc dobře zvyklí – jednoduché, decentní a s praktickým dávkovačem. to se mi líbí hlavně u masky, kdy se při mytí vlasů nemusíte srát prát s otevíráním víčka, zkrátka jen zmáčknete a máte hotovo. parfemace je naprosto luxusní a návyková a i když jsem si myslela, že lepší než doposud to být nemůže, značka opět mile překvapila. nejvíce intenzivní je u šamponu, díky čemu je poté nějakou chvíli cítit i z vlasů. za mě je to rozhodně jedna z nejhezčích vůní vůbec.
šampon má perleťově bílou, krémovější konzistenci, která perfektně pění, takže na jedno umytí vystačí produktu opravdu maličko. ona pěnivost je další, co u Aussie oceňuji, jelikož nemám ráda, když šampony málo pění a já jich tím pádem spotřebuji více. nějaké další účinky nebo bonusy ale neočekávejte, jedná se pouze o šampon, který vlasy krásně vyčistí, zbaví mastnoty, ale bez další péče se neobejdete. 
když bych si měla vybrat mezi balzámem a hloubkovou maskou, zvolila bych balzám. je sice méně hutnější, zato ale výživnější. člověk při aplikací nemusí čekat, stačí nanést, pořádně vetřít, promnout a opláchnout. vlasy jsou poté krásně vyživené, jemné, hladké, lesklé a rozčesávají se jedna báseň.
poslední je hloubková maska. jak už jsem zmínila výše, ze všech třech produktů je nejslabší a kdybych ji neměla, v klidu bych se bez ní obešla. produkt oproti balzámu tolik nevyživuje, spíše se zaměřuje na onen lesk, uhlazení a snadnější rozčesávání. od hloubkové masky bych ovšem očekávala více a v porovnání s jejími kolegy to je opravdu slabota.
šampon, hloubková maska a balzám
sečteno, podtrženo – pokud vás nová řada zaujala a trápí vás matné a unavené vlasy, určitě se podívejte po šamponu s balzámem, se kterými jsem moc spokojená. hloubkové masce bych se ale vyhnula a raději si pořídila jinou. Aussie seženete ve všech drogeriích DM a nově i Rossmann
máte tuto značku rádi? která řada je vaše nejoblíbenější? zkoušeli jste tuto?
Natálje

7 comments

Reply

Já jsem z této řady nadšená, určitě je to pro mě teď jednička 🙂

Reply

Já už je chci zkusit dlouho a asi se na ně konečně vrhnu 🙂

Reply

šampon a balzám za zkoušku určitě stojí 🙂

Reply

Mě přišel balíček teprve minulý týden takže takhle řada čeká zatím v pořadí až jí začnu používat 🙂

Reply

to znám, taky občas nevím, co mám používat dřív! bych si musela vlasy mýt třikrát za den 😀

Reply

Mně se líbí, ale zatím mám Aussie výrobky, které jsem dostala na Vánoce 🙂

Life by Peggie

Reply

Ahojky!!! Jsem ráda, že jsem tě našla. Protože ti chci říct. že mám nový blog.

http://www.blogbycathy.blogspot.cz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *