zdravím,

dnešní recenze se bude týkat značky Makeup Revolution, která pro mě a asi ani pro vás, není žádnou novinkou. doma již několik produktů mám, a protože jsem byla více méně spokojená, rozhodla jsem se vyzkoušet další. tentokrát padla volba na zapečené tvářenky a štětce.
tvářenky jsem si po delším váhání vybrala v broskvovém odstínu All I think about is you a studeném, světle růžovém Bang bang you´re dead. balení produktu je obyčejné, plastové, zato ale překvapivě bytelné a pevné. troufnu si tedy tvrdit, že se vám po chvíli nerozpadne a nějakou tu cestu v kosmetické taštičce také vydrží. tvářenka je, i přes fakt, že se jedná o zapečenou verzi, poměrně měkká a prášivá, abyste tedy získali potřebné množství na jednu tvář, stačí pouze jednou lehce přejet štětcem. v opačném případě hrozí, že budete vypadat, jako když vás líčilo pětileté dítě. pokud se vám ale tenhle malinkatý detail podaří vychytat, můžete se těšit z moc hezkého efektu. tvářenky totiž vypadají na líčkách nádherně, přirozeně a díky obsahu shimmeru a drobných třpyteček i rozjasněně. barva se navíc během dne nikam nevytrácí a večer máte pořád co odličovat.
štětce jsem si vybrala dva, a to na F103 na make-up a F104 na pudrové produkty, v mém případě přímo na pudr. velké plus u mě mají za klasický, zato ale povedený design v leskle černé barvě, kterou zkrátka a jednoduše ještě nikdy nikdo nic nezkazil. vlákna jsou pochopitelně syntetická, musím ale říct, že sametově hebká a na tvářích velmi příjemná. podrážděný obličej tedy nehrozí. pokud bych je měla srovnat se štětci Hakuro, které mám doma, tak Makeup Revolution jsou sice o něco chudší co se do počtu vláken týká, víc jim ale vytknout nemůžu.
když to shrnu, s tvářenkami i štětci jsem moc spokojená a vzhledem k ceně, kdy tvářenky stojí cca 130,- korun a štětce v rozmění 100,- – 200,- korun, si myslím, že se jedná o povedené produkty. pořídit si je můžete buďto e-shopu nebo v drogeriích Rossmann, kde značka aktuálně rozšířila sortiment.
zkoušeli jste nějaké produkty od této značky? jak jste byli spokojení? máte zkušenosti s recenzovanými produkty?
Natálje

15 comments

Reply

Tyhle tvářenky mám, ale nevzpomenu si v jakých odstínech, jeden oranž, jeden trochu do růžové. Jsou super, mám je moc ráda.

Reply

taky jsem si je oblíbila 🙂

Reply

Od MRL mám doma krémovou tvářenku a hodně jsem si ji oblíbila, hlavně při nanášení štětcem 🙂 Můžu doporučit, navíc za tu cenu! 😀

Reply

Ty tvářenky jsou nádherné. já mám jednu z té levnější kolekce, ale možná pořídím u nějakou ,,lepší".

Reply

obyčejné jsem nezkoušela, takže nemůžu posoudit, jestli se kvalitou liší. mně se ale u zapečených tvářenek více líbila nabídka odstínů a také mám pro ty zapečené slabost 🙂

Reply

Jak to tak vidím budu si muset aspoň jeden odstín pořídit :))

http://style-and-smile15.blogspot.co.uk/

Reply

Koukala jsem na ně v Rossmannu – to byl od nich dobrej marketingovej tah, šoupnout je tam 🙂

floral dress

Hot diamonds

Reply

to si taky myslím! 🙂 hlavně je dobře, že si člověk tu kosmetiku může prohlédnout na živo a nekupovat zajíce v pytli.

Reply

Jé, moc pěkný článek, já tyhle zapečené MUR miluju 🙂
A tobě musí fakt slušet 😉

Reply

děkuju! 🙂

Reply

Tvářenky se mi moc líbí, hlavně se mi líbí, že jsou zapečené a vydrží:)

Reply

Je to smutné, ale ešte od Makeup Revolution nemám doma nič 🙁 tie líčka vyzerajú skvele 🙂

Pozývam ťa na moju GIVEAWAY Playboy – Play it Wild

Reply

tak to chce rychle napravit 😉

děkuju za pozvání.

Reply

Štetce sa mi vôbec nepáčia, ale na moje počudovanie tie lícenky áno 🙂 Kupovať ich zatiaľ nejdem, no vyzerajú naozaj pekne, hlavne tá broskyňová.

Reply

Na tvářenky jsem slyšela hodně chválu, hrozně se mi líbí jejích odstíny:)
Verranda

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *