zdravím,

léto sice ještě neskončilo, ale jelikož jsme na začátku posledního týdne prázdnin, rozhodla jsem se pro vás připravit článek o produktech, bez kterých jsem přes tohle roční období nedala ránu.

antiperspiranty sice nejsou záležitostí pouze letní, zapomínat by se na ně nemělo ani po zbytek roku, myslím si ale, že pro poslední dva měsíce to platilo dvojnásob. já aktuálně používám novinové Motionsense od Rexony, která se mi v poslední době nejvíce osvědčila a ani tentokrát mě nezklamala. kombinuji tuhý antiperspirant společně s tím ve spreji, který s sebou nosím i přes den v kabelce a musím říct, že jsem zatím moc spokojená.

na sluncem vysušené vlasy jsem používala můj oblíbený vlasový olejíček Mythic Oil, který je pokaždé zase vrátil do formy a navíc božsky provoněl. ve chvílích, kdy jsem na mytí neměla čas nebo náladu jsem sahala po suchém šamponu od Aussie, který mi sice čerstvě umyté vlasy nenahradil, pořád ale lepší něco než nic, že

termální vodu od Vichy jste už mohli vidět v oblíbencích, musím jí sem dát ale znova. tohle je totiž věc, kterou jsem ve čtyřicetistupňových horkách ocenila ze všeho nejvíce a ten pocit, kdy jste na sebe šplíchli trochu studené vody, byl zkrátka k nezaplacení!

o ochraně před sluníčkem toho bylo řečeno už tolik, že to snad už ani nebudu opakovat, snad jen ve zkratce – mažte se, mažte se, mažte se! já jsem jako každý rok používala produkty od Vichy s SPF 30 a poučená z předešlých roků jsem si tentokrát pořídila i krém na obličej od La Roche-Posay. ten je mimochodem úplně skvělý, protože kromě toho, že vás ochrání před škodlivými UVA a UVB paprsky, vám i zmatní pleť a kontroluje její lesk.

poslední z mých nezbytností je BB cream od Rimmelu. já bíbíčka od drogerkových značek nikdy moc nemusela, jednak proto, že byly vždycky šíleně tmavé, ale i proto, že se to s těmi asijskými nedalo vůbec srovnávat. značka se ale tentokrát docela vytáhla, protože odstín je nositelný i pro někoho tak bledého, jako jsem já, rozjasňuje, dlouho vydrží, nevytrácí se, nezalézá do pórů, neslévá se… já si ho určitě pořídím znova!

a co vaše letní nezbytnosti? máte zkušenosti s některými z mých produktů?

Natálje

10 comments

Reply

Já bych se v létě neobešla bez deodorantů ty Rexona bych chtěla zkusit:)
Verranda

Reply

podle mě jsou jedny z nejlepších 🙂

Reply

Konkrétně s těmito produkty zkušenost nemám, ale deodoranty teď teda spotřebovávám ve velkém mi přijde 🙂

Reply

Vichy miluju 🙂 tohle jsem nosila neustále s sebou 🙂

shades of nude

Reply

termálna voda bola aj mojím must have na leto 🙂

http://www.beautiful-savage.blogspot.sk

Reply

tieto produkty sú proste top 🙂

Izabell │my diary/klik/

Reply

Rexonu mám ráda, hlavně pak Maximum Protection, ale hodně mě teď přesvědčilo i Borotalco – jejich produkty fungují skvěle! 🙂 také mi nesmí chybět termální voda. měla jsem moc ráda tu od Avene, nicméně téměř stejnou službu mi udělal produkt značky Balea za pár korun.

Reply

Maximum Protection jsem přes léto také používala a tu Baleáckou vodu jsem chtěla také vyzkoušet, ale nějak se na ní nedostalo 🙂

Reply

Určitě Rexona, mám oba, a i když mě ten šplíchací někdy málem zadusí, tak je super 😀

Jinak, ráda bych tě pozvala na můj nový blog s tajnostmi, které nemohu sdílet v reálu běžně s lidmi (nevěra, sex, láska, peníze…), všechna témata, která řeší každý normální člověk, ale detaily z nich, které jen tak někdo vědět nemůže… Můj tajný deníček, 100% autentický, Belliny tajnosti Bella*

Reply

vím o čem mluvíš! 😀

děkuju za pozvání, kouknu se ráda 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *