zdravím,

vybrat si správný šampon na vlasy, který mi udělá takovou službu, jakou potřebuji, je pro mě občas nadlidský výkon. když se mi tedy povede nalézt takový, který to splňuje, musím se o něj s vámi samozřejmě podělit. řeč je o šamponu Fresh it Up! od značky Schauma, který je určený pro mastné kořínky a suché konečky, je bez silikonů a obsahuje extrakt z mučenky a posilující protein.
první plus u mě má Schauma za roztomilé, “baby” růžovo – modré balení se zajímavým potiskem, které se aspoň mně osobně líbí. doplňuje ho velmi příjemná, sladce svěží parfemace, která se nějakou chvíli drží ve vlasech i po umytí. konzistence je klasická, jako u všech šamponů — spíše řidší a dobře pění. za to má u mě další plus, protože jakmile má šampon problém s pěněním, víckrát ho nepoužiji. to nejdůležitější plus má ale — samozřejmě za své účinky. moje vlasy jsou dlouhé, kvalitní, silné a těžké, proto si musím dávat pozor, aby mi produkty vlasy ještě více nezatížily a nezmastily, protože už tak mám kořínky spíše mastnější. konečky jsou naopak sušší a mírně roztřepené. a přesně s tímhle problémem mi i Fresh it Up! pomáhá. kořínky mi hezky vyčistí, takže je mám svěží, nezatížené a nadýchané, hezky je uhladí a konečky jsou na dotek hydratované, jemné a hebké. vlasy si sice myji každý den, protože mám ráda čerstvě umyté vlasy, když jsem ale doma a není to třeba, v pohodě mi ty dva dny, co Schauma slibuje, vydrží. 
já jsem tedy moc spokojená a šampon můžu doporučit. pořídíte ho v každé drogerii a dost často v akcích za nějakých 40 – 50,- korun, což je za 400 ml balení opravdu směšná částka. 
znáte, používáte? jaký je váš oblíbený šampon?
Natálje

9 comments

Reply

Tak ten musím zkusit!;) Taky se mi vlasy docela mastí, ale konečky se třepí…

http://kate-trends.blogspot.cz/

Reply

Fakt perfektný obal, dokonca som po tomto šampóne už niekoľkokrát pokukovala, Schaumu mám celkom rada, najmä ich zelenú radu, ale chcelo by to vyskúšať aj tento zázrak:)

Pozývam ťa na môj blog, kde prebieha SÚŤAŽ o kontaktné šošovky

Reply

já jsem od Schaumy snad ještě nic nezkoušela, takže jsem hned napoprvé moc mile překvapená 🙂

Reply

Schaumu jsem před časem zkoušela taky, a nebylo to špatné. Už nevím, která to byla řada, ale překvapila mě.

Reply

Přesně tenhle mám teď doma, ale bohužel mi nevyhovuje a opravdu hodně mě z něj svědí hlava. :/ A přitom má tak krásný a roztomilý obal! 😀

Reply

to se mi stávalo s šampony Balea, které mi tu pokožku strašně vysušovaly…

Reply

Taky jsem ho měla a byla jsem spokojená. Teď jsem si dost oblíbila šampon od Pantene z žady Aqua light. 🙂
welcometomyworld

Reply

Pantene je také super, už jsem pár balení měla, ale ráda vlasové produkty střídám 🙂

Reply

Vypada dobre. :))
http://style-and-smile15.blogspot.co.uk

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *