Biotherm Aquasource gel byl tak trochu objednávka na slepo. Zrovna jsem z mého oblíbeného pleťového krému od Vichy vymáčkla poslední zbytek a protože jsem chtěla vyzkoušet něco nového (a také proto, že by se pleťová kosmetika měla střídat), sedla jsem si k notebooku a hledala. Gel jsem vybrala bez většího zaváhání nebo pročítání recenzí a světe div se – trefila jsem se do černého. A protože ho už nějaký ten pátek poctivě používám, je na čase, abych se s vámi podělila o mé pocity a zkušenosti.
Po odšroubování víčka a sundání ochranné pokličky, která je již u drtivé většiny krémů naprostou samozřejmostí, najdete uvnitř skleněné, modro – zelené dózy lehký gel s možná až příliš výraznou “aqua” parfemací, která vás okamžitě praští do nosu. Protože je gel určený i pro citlivou pleť, byla jsem z intenzity trochu překvapená, naštěstí mi ale nedělá žádné problémy. Naopak. Nejsem si jistá, jestli jsem to už někde zmiňovala, ale díky mé problematické, smíšené a citlivé pleti pro mě není výběr pleťového krému vůbec jednoduchý. Po valné většině se mi pleť nepříjemně leskla nebo byla vysušená, ucpávaly mi póry, drolily se pod make-upem… Lékárenské, z drogerie i parfumerií. Aquasource ani jedno z toho nedělá a naopak mi sedl ve všech ohledech. Po tom, co se gel během chvilky vsákne, je pleť dostatečně hydratovaná, sametově hebká, svěží a lehce projasněná. 
Biotherm se proto stal mým novým šampionem mezi pleťovými krémy, ke kterému se budu vracet znova a znova a znova i přes to, že cena není nejnižší. 50 ml balení koupíte například tady za cca 800,- korun. 
Jaký pleťový krém bezvýhradně zbožňujete vy? Znáte nebo používáte Biotherm Aquasource? 

2 comments

Reply

Vypadá vážně lákavě ale ta cena je třeba u mě celkem vysoká:/ Já používám krém, který jsem si koupila na jedné zahrádkářské výstavě u jednoho menšího prodejce mastí, krému a dalších věcí… Je s aloe vera a má také spíše gelovou konzistenci a jsem s ním moc spokojená! Co vážně nemám ráda je ale třeba obyčejná Nivea, která je na mě strašně moc mastná…

Reply

Takový krém jako je Nivea bych na sebe vůbec nemohla dát. Bohužel v tomhle nemám na vybranou a za péči o pleť si chtě nechtě musím připlatit. Chápu ale, že když má někdo naprosto bezproblémovou pleť, vystačí si i s tou Niveou 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *