Do dnešního víkendového článku jsem si pro váš připravila takové relaxační a snad i trochu inspirující téma; rozhodla jsem se vám představit několik mých oblíbených, převážně kosmetických, youtuberek. Většina z nich je zahraniční a asi pro vás nebudou žádnou novinkou, představím vám ale i jednu českou, která netočí moc dlouho, ale s přehledem se vyrovná i těm známějším.

Lauren je asi ta nejvíc nejmilejší youtuberka, jakou sleduji. Najdete u ní převážně tutoriály, “First impressions” a “Get ready with me” videa, ale také nákupy, tagy a vlogy. Stejně jako většina zahraničních youtuberek, i ona má obrovskou sbírku kosmetiky, kterou jí ať chcete nebo ne prostě budete závidět a o její šatně ani nemluvím!

Carli je určitě jednou z těch, které vám nemusím představovat. Já jsem jí začala sledovat před poměrně krátkou dobou a hned jsem si jí oblíbila. Sleduji hlavně její nákupy (a strašně jí je závidím!), oblíbence a vlogy. Tutoriály má samozřejmě také úplně dokonalé, ale protože se já sama běžně líčím úplně jednoduše a nezáživně, tak si je tak často nepouštím. 
Na tomto kanále najdete opět to, co u předešlých youtuberek, Kaushal je ale “výjimečná” tím, že pochází s Indie (nebo má odtud pouze kořeny, nevím, blíže jsem to nezkoumala), takže u ní najdete videa i na toto téma. 
Shay určitě všichni znáte jako Emily z Pretty Little Liars, málo kdo ale ví, že i ona má svůj vlastní kanál. Je to taková všehochuť, kde si každý přijde na své. Najdete tu kosmetiku, vaření, cestování, nákupy, videa z různých akcí, kterých se účastnila, pochopitelně i videa s PLL tématikou, odpovědi na otázky a další a další.

A nakonec to, co jsem vám slibovala už na začátku, a to tip na skvělou českou začínající youtuberku. Patricie je vtipná, milá, přirozená, umí se vyjadřovat a pracuje v parfumerii Sephora. Je to tedy člověk na svém místě, protože už po prvním zhlédnutí jejího videa zjistíte, že kosmetice opravdu rozumí. Navíc na to, že natáčí teprve dva měsíce, má skvěle propracovaná videa na úrovni. Posuďte sami…
Tak to by bylo pro dnešek všechno. Budu ráda, když mi do komentářů dáte vědět, které z mých oblíbených youtuberek znáte, sledujete a které jsou ty vaše oblíbené.

15 comments

Reply

vůbec jsem netušila, že Shay z PLL mám také svůj youtube channel, na to musím mrknout! 🙂 jinak sleduji jen Carli a Kaushal, Lauren mi je hrozně nesympatická 😀 Patricii si také určitě pustím.

Reply

Já donedávna taky ne, přitom má přes milion sledujících! 🙂 Vážně? Mně je Lauren ze všech asi nejsympatičtější a mám jí nejraději 😀

Reply

O Shay jsem netušila, určitě se podívám. Z ostatních odebírám jen Carli, ale upřímně, asi ji mám v odběrech jen proto, že ji tak milují všichni ostatní 😀 Kouknu tak na jedno video z deseti.
Ostatní holky mě nezaujaly. Mým posledním objevem je Patty Image – absolutně nechápu, proč má tak málo odběratelů, zasloužila by si aspoň 10x víc.

Reply

Patty znám taky, sleduji jí hlavně na Instagramu 🙂

Reply

Patricie má slušně našlápnuto, v únoru byla objevem na Blogerkách.cz a lidi ji tam pořád nominují i na březen, všude o ní teď slyším a čtu. Nejlepší je, že je z Brna a měla jsem možnost ji vidět i osobně, sympaťanda 🙂

Reply

Jojo, toho jsem si také všimla 🙂 Upřímně se nedivím, je fakt šikovná.

Reply

Som rada, že nakonci sa vyskytla aj česká youtuberka, pretože ja mám tiež follownuté takmer len tie z Ameriky, či Anglicka a veľmi rada sa pozriem aj na slovenské alebo české youtuberky 🙂
http://www.beautyporadca.blogspot.sk

Reply

Pěkný výběr 🙂 až na Shay Mitchell znám všechny, takže na ni určitě mrknu 🙂

Reply

uz mi chybali nejake nove youtuberky takze popozeram 🙂 dakujem!

Pozyvam na velku GA o Rimmel, Niveu a ine, tu:http://goo.gl/DSNk3D

Reply

Jsem ráda, že článek splnil svůj účel 🙂

Reply

Konečně nějaké jiné youtuberky! Alespoň mám po večerech koho sledovat:)

Reply

ani jednu kromě shay jsem neznala, takže určitě musim kouknout! 🙂
aspoň budu mít v práci na co koukat zas, když už všechny oblíbence znám nazpaměť:D

Reply

To znám. Taky mám radost, když narazím na nějakou novou skvělou youtuberku! 😀

Reply

ja sleduji všechny az na kaushal beauty

Reply

Většinu blogerek znám ,ale super tip na Patricii a o Shay jsem to tedy nevěděla!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *