Jak z minulého článku víte, řasenky jsou moje kosmetická obsese. Ráda a často zkouším nové, takže snad už není žádná (pokud se bavíme o drogeriích), kterou bych nevyzkoušela. Novinky skupuji ve velkém (a nebo je dostanu), takže jsem pochopitelně musela vyzkoušet i další z variant False Lash Wings od L´oreal Paris.
Balení má značka tradičně moc hezké (podle mě nejhezčí z drogerkových značek), minimalistické a luxusně vypadající. Oceňuji i příjemnou parfemaci, která sice v tomto případě není podstatná, ve finále ale pomáhá utvořit celkový pozitivní dojem. Z kartáčku jsem byla na první pohled dost vykolejená a nedokázala jsem si představit, že by se s ním dalo uspokojivě nalíčit… No, dá se to a překvapivě mnohem více než jen uspokojivě.
Řasenku vždycky testuji na nenatočených řasách, protože vím, že ne všichni používají kleštičky na řasy nebo kulmu a musím říct, že jsem s výsledkem byla spokojená i tak. Kartáček vůbec neslepuje, jak by se od něj očekávalo, naopak řasy perfektně oddělí, natočí, prodlouží a zahustí. Obsah je mokrý tak akorát, takže nehrozí, že by řasy ztěžkly, bylo na nich moc nebo naopak málo barvy nebo se na nich tvořily hrudky. 
S řasenkami od L´oreal Paris se podle mě nedá moc šlápnout vedle a False Lash Wings Intenza je toho jasným důkazem. Pořídit si jí můžete ve všech drogeriích s touto značkou, kde se pohybuje v cenové relaci 300,- korun a více nebo si jí můžete objednat zde za přijatelných cca 200,- korun. 
Zkoušeli jste řasenku? Jak jste spokojení s netradičním kartáčkem? 

8 comments

Reply

Zrovna si říkám, že si nějakou řasenku od Lorealu chci pořídit a tato vypadá skutečně krásně.

Reply

Společně s Mega Volume Collagen jsou podle mě od L´orealu ty nejlepší 😉

Reply

Ten obal je opravdu super. Ještě jsem ji neměla, ale vypadá dobře, i kartáček se mi celkem líbí. 🙂
welcometomyworld

Reply

Vypada dobre 😉

Andreablog

Reply

túto riasenku som ešte nepostrehla v predaji…ďakujem za recenziu 🙂
MakeUpByVeo

Reply

Rasenka vypada v celku dobre.:-)
http://style-and-smile15.blogspot.co.uk

Reply

Momentálně používám J Cat Beauty a už sháním novou. Tahle je pěkná. Hodně dám i na samotný vzhled.

Reply

To já taky. U kosmetiky celkově 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *