Dneska bych se s vámi ráda podělila o informace, zážitky a fotky ze včerejšího eventu se značkou Dove, na který jsem byla pozvaná a který se konal v posledním patře hotelu Millenium Plaza v centru Prahy. 
Na akci jsem jela rovnou ze školy, kde jsem měla poslední zkoušku tohoto semestru (jupí!), takže jsem k hotelu dorazila doslova za pět minut dvanáct pět. Tam už na mě čekala Klárka, se kterou jsme se společně vydaly na samotné setkání.
To bylo věnované vlasovým produktům Advanced Hair Series; konkrétně řadě Regenerate Nourishment. Její šampon. kondicionér, maska a olejové sérum napomáhají ke zdravému vzhledu vlasům, které jsou zatěžované foukáním, barvením, žehlením nebo třeba kulmováním. Produkty obsahují výtažek z červených řas a Keratin Nutri Complex, díky kterým vlasy regeneruje do hloubky a eliminuje známky jejich poškození.
Jak asi víte, tak já si vlasy jak fénuji, tak i žehlím a barvím. Toto setkání tedy pro mě bylo jako dělané a celá prezentace pro mě byla velmi zajímavá. Produkty Regenerate Nourishment jsem už měla tu možnost vyzkoušet, dokonce jsem masku a olejové sérum do oblíbenců, takže kdo četl ví, že řada je opravdu skvělá. 
Kdo chtěl, mohl po prezentaci využít péči kadeřníků a nechat si vytvořit vlasový styling nebo diagnostiku vlasů. Já jsem se ale přesunula na terasu, ze které byl nádherný výhled na celý Žižkov a Žižkovskou věž. Nechybělo ani výborné občerstvení, na kterém jsem si opravdu pochutnala a nejednou si šla přidat 😀 
Zleva: Kristýnka, moje maličkost, KlárkaNikolka a Natálka
Jak asi z článku a fotek vyplývá, celé setkání se povedlo na jedničku s hvězdičkou! Ráda jsem se osobně seznámila s dalšími “kolegyněmi”, popovídala si s Klárkou a navíc se dozvěděla zajímavé informace. Tímto bych tedy chtěla poděkovat Stáně jak za pozvání, tak i za balíček, který jsme dostaly při odchodu.

Používáte vlasovou kosmetiku od Dove? Zkoušeli jste tuto řadu na poškozené vlasy?

10 comments

Reply

Tak nevím, zatím mi nic od Dove nevyhovovalo, asi jsem neměla šťastnou ruku 🙂

Reply

Každému vyhovuje něco jiného, takže i to je možné 🙂

Reply

Musela to být příjemná akce. Já mám od Dove vyzkoušené jen jejich sprchové gely. Výrobky na vlasy jsem ještě nezkoušela.
welcometomyworld

Reply

Určitě bych doporučila vyzkoušet nějaký olejíček nebo masku, ty jsou opravdu super!

Reply

Moc vám to sluší holky ! 🙂

LenaČerge

Reply

Děkujeme! Škoda, že jsi taky nedorazila 🙂

Reply

Opět to musela být povedená akce 🙂
Miska blog

Reply

Vypadá to moc hezky a teď mě ještě víc mrzí, že jsem neměla čas taky dorazit 🙁

Reply

Tak snad příště! 🙂

Reply

Z toho všeho, co jsem viděla a četla o této akci, to vypadá na moc povedenou záležitost! Z terasy je super výhled 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *