V dnešním článku bych vám ráda představila přístroj, bez kterého si už neumím představit můj každodenní rituál v péči o pleť – Braun Face. Jedná se o čistící kartáček a epilátor v jednom; stačí pouze přehodit hlavice. Mně osobně ta epilační zrovna dvakrát nezaujala (a ani nevím, na co bych jí využila), proto se v dnešním článku budu věnovat hlavně té čistící.


Kromě těla a obou nástavců v balení najdete i štěteček na očištění epilátoru, ochranný kryt, baterii, zrcátko a praktickou taštičku. Samotný přístroj je bílý, jednoduchý a opravdu bytelný. Samotné se mi ho podařilo asi dvakrát nešikovně upustit, Braun Face se ale překvapivě nic nestalo. Značka slibuje, že díky stovkám microoscilací pracuje 6x účinněji než manuální čistění, má jemně obrušovat, odstraňovat odumřelé kožní buňky, čistit póry, obnovovat lesk a čistotu pleti. Kartáček by se měl měnit co tři měsíce, bez problémů si ho můžete vzít i do sprchy, použít s čistícím gelem, pěnou nebo peelingem a vybrat si můžete ze dvou rychlostí. 


Výrobce uvádí, že se procedura může provádět denně a já to mohu jenom potvrdit. Kartáček až na výjimky používám každý večer a zatím jsem nezpozorovala, že by to mé pleti nějak škodilo. Právě naopak. Už po prvním použití bylo jasně viditelné, že je pleť hezčí, krásně jemná, vyhlazená a póry stažené a čistější. Zkrátka a jednoduše jsem měla neustálou potřebu si na obličej sahat, zkoumat ho v zrcadle a žasnout. Protože mám pleť problematickou, vyzkoušela jsem na ní už všechno, s ničím se mi ale ještě nepovedlo dosáhnout takového výsledku, jako s Braunem.

Za mě tedy velký palec nahoru! Čistítku nemám nic co bych mu mohla vytknout, proto pokud chcete nějaký čistící kartáček vyzkoušet, vůbec bych se nebála sáhnout právě po Braun Face, který je i za přijatelnou cenu, a to za nějakých 1500,- korun. Náhradní kartáčky pak seženete buďto ty klasické, peelingové nebo pro citlivou pleť za cca 600,- korun/ 2 kusy.
Používáte čistící kartáček? Znáte Braun Face?

4 comments

Reply

Braun Face znám, jen ta epilační část mi tam přijde zbytečná, taky bych jí nevyužila.

Reply

Já jsem si všimla, že jí někdo používá třeba na chloupky kolem obočí, na "knírek" a podobně, ale do základního vybavení bych tuhle hlavici taky nedávala. Lepší by bylo, kdyby se dala podle potřeby dokoupit 🙂

Reply

braun cistic/ kartac konkertne nie ale od inej znacky a pre moju plet to bol velky milnik teraz pouzivam len par krat do tyzdna a parada dobry to vynalez tieto masinky
galantosfun

Reply

Mně to taky hodně pomohlo! Samozřejmě ještě se správnou péčí 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *