Už v minulém článku jsem nakousla informaci, že Dove přišel s novou řadou Derma Spa Cashmere Comfort, proto je na čase, abych vám představila všechny produkty a zároveň vám sdělila mé dojmy a zkušenosti. 
Řada je určená pro velmi suchou pokožku, takže teď na zimu značka ideál a kromě krému na ruce, o kterém jsem mluvila zde, obsahuje také tělové mléko a máslo. 
A začneme právě tělovým máslem. To se nachází v dóze, protože správné máslo má být opravdu máslo a takové by se jen těžko dostávalo z tuby. Takže tentokrát i já pomíjím fakt, že musím do produktu sahat rukami, což obvykle nemám ráda. Do čeho jsem se u této řady úplně zamilovala je parfemace. Netuším, jak voní kašmír, ale tato vůně je naprosto luxusní, božská a na těle ji cítím ještě dlouho po tom, co jsem se namazala. Klasicky tedy chodím a buďto si čichám k rukám nebo k samotným produktům. Konzistence másla je opravdu hutná a máslovitá a rozpouští se až při kontaktu s prsty. Na těle nezanechává mastný film, který by vám bránil v tom se hned obléct nebo si lehnout do postele, přitom je ale cítit, že je pokožka opravdu vydatně vyživená, hydratovaná a krásné jemná. 
Tělové mléko je podstatně hutnější a výživnější, než na co jsem zvyklá u jiných tělových mlék, osobně to ale shledávám jako velké plus. Hydratuje totiž téměř stejně tak dobře, jako tělové máslo. Oproti němu ale chvíli trvá, než se produkt úplně vstřebá; nejedná se o nic tragického, mléko je i tak opravdu skvělé, ale po máslu sahám o něco raději. 
od shora dolů : krém na ruce, tělové mléko, tělové máslo
Posledním produktem je krém na ruce, na který jsem pěla ódy už v říjnových oblíbencích. Kromě již několikrát vychvalované, božské parfemace má velmi příjemnou konzistenci, která se bleskurychle vsakuje, nezanechává umaštěné nebo ulepené ruce (což vysloveně nesnáším!) a přitom dostatečně vyživí a hydratuje. 
Pokud bych vám měla doporučit jeden produkt z celé řady, pro který byste si měli rozhodně koupit, pak by to bylo tělové máslo. Pro mě, coby člověka, který se nerad maže a nesnáší mastnou a ulepenou pokožku, je toto opravdová záchrana. Hned v zástupu by byl krém na ruce a nakonec tělové mléko. Řadu Cashmere Comfort seženete ve většině drogeriích s kosmetikou Dove; krém pořídíte za cca 90,- korun, tělové mléko za 150,- korun a tělové máslo za 230,- korun.

Znáte řadu Cashmere Cofort? Jak jste spokojení? Jakou značku tělové kosmetiky máte nejraději?

12 comments

Reply

Tělové mléko nebo krém na ruce bych si ráda pořídila, tahle řada se mi líbí 🙂
Miska blog

Reply

Určitě si pro ně zajdi! 🙂

Reply

Sadá od Dobe vyzerá super aj keď ja Dove nepoužívam 🙂

Reply

Dove mám ráda 🙂 i pro jeho příjemnou vůni 🙂

Reply

Tuhle řadu Dove spolu s tou zlatou miluji, jsou vážně povedené a poměr cena/výkon se víc než vyplatí ! 🙂

LenaČerge

Reply

Souhlasím Leni! 🙂

Reply

Ja mám v zime dosť vysušenú pokožku, najmä na nohách a preto musím neustále hydratovať. Doteraz som používala krém od Biodermy ale zaujalo ma to telové maslo a zrejme tento rok siahnem po ňom:)

Saja Frey blog

Reply

Snad budeš také tak spokojená! 🙂

Reply

to maslo by som skúsila 🙂 zaujímala by ma tá vôňa,ktorú spomínaš 🙂
MakeUpByVeo

Reply

Je opravdu krásná! Trošku orientální, sladká, výraznější, ale přitom nevtíravá 🙂

Reply

Dove je super 🙂 vďaka tvojmu článku sa asi poobzerám po tom kréme na ruky, lebo by sa mi nejaký nový zišiel 🙂

Sabi z blogu Beautiful savage

Reply

Dove je jeden z nejlepších krémů, hlavně na ruce 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *