Aussie je bezesporu jedna z mých nejoblíbenějších vlasových značek z drogerie, proto když jsem na notino.cz narazila na tyto produkty přímo z USA distribuce, nedalo mi to si je neobjednat k porovnání. 
K otestování jsem si vybrala řadu Moist, která slouží k zvýšení úrovně hydratace vlasů, kterou teď v zimě potřebuji jako sůl.
Vzhledem k odlišné distribuci asi nikoho nepřekvapí odlišné balení. Pravda, to, které můžeme najít v našich drogeriích je sice vzhledově hezčí, v praktičnosti ovšem vede toto. Živě si vzpomínám, jak jsem se nejednou rozčilovala při dolování posledních zbytků šampónu / kondicionéru, což v tomto případě nehrozí. Cukrátková parfemace nechybí, i když tentokrát necítím dětské žvýkačky, ale nějaké sladké gumové bonbóny, které člověka tolik nepraští do nosu. Ona vůně vydrží ve vlasech až do druhého dne.
Rozdíl vidím i ve výkonu samotných produktů. Šamponu stačí opravdu malinko, pění jako blázen a vlasy perfektně umyje. Po vyfoukání jsou navíc vzdušné, nezatížené, svěží, hydratované a téměř vůbec neelektrizují. Kondicionér mi zase ulehčuje rozčesávání a zabraňuje přílišnému zacuchání no a maska vlasy perfektně vyživí, uhladí, dodá lesk a uzdraví konečky. 
Sečteno, shrnuto; i když jsem s naší verzí Aussie produktů spokojená, s touto se mi lépe pracuje a vlasy jsou po ní o chlup hezčí. Na notino.cz navíc koupíte šampón a kondicionér ve 400 ml balení za 109,- korun, což je oproti 250 ml a cca 150,- korunám v drogerii značný rozdíl. 236 ml balení masky vás vyjde na 119,- korun.
Máte zkušenosti s Aussie produkty z USA distribuce? Jak jste byli spokojení a které verzi byste dali přednost vy?

5 comments

Reply

fuu o tejto značke počujem prvý kráť, vyzerá super ♥

Reply

Ty jo, ale to je mazec! 🙂 Dobrá cena a jako bonus hezčí balení 😀 Asi jednou zase do Aussie půjdu 🙂

Reply

Viď, u Aussie teď nějakou chvíli zůstanu 🙂

Reply

Řada vypadá luxusně ! 🙂 U nás tak hezké obaly nemáme :(.

LenaČerge

Reply

Tahle rada pro USA se mi líbí daleko vice a za takovou cenu velké balení a ještě k tomu vše plni na jedničku, super! Já tuhle značku mela jen šampon v nějakém mini balení a teda za me nic moc no.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *