Možná jste už před časem zaznamenaly, že se v drogeriích se stojany L´oreal Paris objevily nové rtěnky – konkrétně tedy rtěnky Color Riche Gold Obsession, které jsou k mání ve čtyřech odstínech a jako bonus obsahují zlato. Mně k otestování dorazily ve třech odstínech, a to v Pink GoldNude Gold a Rouge Gold, tak se na ně pojďme podívat!
Co se týče obalů, tak pro mě jsou ty od L´oreal jedněmi z nejhezčích, které v drogeriích můžete najít – jednoduché, ženské, luxusní a přitom bytelné. S obaly perfektně koresponduje i parfemace, která je pro tuto značku typická a evokuje produkt z dražší cenové relace.
Vzhledem k tomu, že rtěnky obsahují zlato asi nikoho nepřekvapí, že se v nich nachází také třpytky. Ty sice nejsou tak velké, aby na rtech překážely, ale ze všech odstínů tím pádem vykouzlí hodně teplé barvy, které mi třeba u rudé a nude úplně nesedí. Teplejší růžová je naopak mým šálkem kávy, proto se okamžitě zařadila mezi mé oblíbence. Všechny tři odstíny mají velmi lehkou, krémovou, hydratační konzistenci a jejich aplikace je více než příjemná, rychlá a snadná, jelikož rtěnka po rtech doslova klouže. Pigmentaci a výdrž bych označila jako jednu z těch slabších, což se ale vzhledem ke konzistenci dalo očekávat. Konkrétně u Rouge Gold stačí dvě vrstvy a na rtech vydrží zhruba tři hodiny, u Nude Gold a Pink Gold budete muset přitlačit a aplikaci opakovat každou hodinu.
Dalším zádrhelem budiž fakt, že rtěnky zalézají do vrásek a zvýrazňují nedokonalosti. Pokud se tedy rozhodnete sáhnout po jedné z těchto krasavic, ujistěte se, že máte rty v dokonalém stavu. 
Abych to nějak shrnula; rtěnky nejsou vůbec špatné, mají nádherné balení, parfemaci, na rtech jsou velmi příjemné a nevysušují, ale vzhledem k ceně 299,- korun bych doporučila poohlédnout se po nějaké levnější variantě. 

6 comments

Reply

Tak to by rtěnky nebyli nic pro mě, bohužel mám suché rty a určitě by šupinky zvýraznily. Škoda, protože odstíny jsou opravdu pěkné 🙂
Soutěž o pečující produkty

Reply

Já mám rty suché jen občas, ale nelíbí se mi ty třpytky, jinak obaly jsou super, to souhlasím!BEAUTYPUSINKA

Reply

Ty třpytky by tam být nemusely, to je pravda. Naštěstí to u toho růžového odstínu není tolik znát 🙂

Reply

Neviem, či som prespala dobu, ale tieto rúže som u nás ešte nepostrehla, možno prídu až teraz v marci. Obal majú pekný, to je fakt 🙂 Ale za tú cenu by som asi očakávala niečo viac. Ja som dosť úchyl na rúže a musím povedať, že sa mi oveľa viac osvedčila stredná cenová kategória ako tieto drahšie vecičky. Ak je vec kvalitná, tak rada do nej investujem, ale zatiaľ ma drahé rúže len sklamali a investíciu som ľutovala.
World of Nicol | Narodeninová GIVEAWAY

Reply

Já bych si je upřímně asi za tu cenu taky nekoupila. Možná tu růžovou, ale vzhledem k tomu, že jednu od L´oreal z limitky s podobnou konzistencí mám (a bez třpytek), tak asi ne.
Z těch dražších značek mám skvělou zkušenost s rtěnkami M.A.C – doporučuji vyzkoušet 😉

Reply

Mne sa na rúžoch strašne páči obal 😀 ale ako produkt ma moc nezaujal :/

Lavandula Diary

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *