Protože věřím, že nejsem jediná, které pokaždé ukápne slina nad toaletními stolky zahraničních youtuberek, připravila jsem si pro vás dnešní inspirační článek ve spolupráci s vyhledávačem nábytku a dekorací favi.cz
Já sama svou vysněnou toaletku teprve hledám a protože v dohledné době plánuji vlastní bydlení, kde na ní (doufám! 😀 ) budu mít i prostor, nechám se inspirovat s vámi.
I když jsem v první chvíli přemýšlela nad princeznovským toaletním stolkem, nakonec vyhrálo moje minimalistické já a tato jednoduchá a praktická toaletka se dvěma šuplíky a poměrně velkým zrcadlem, do které by se bez problémů vešla nejen má dekorativní kosmetika, ale také “blbinky” v podobě zásobníku na papírové kapesníčky, dóziček na vatové tampónky a tyčinky, šperkovničky, vonné svíčky nebo stojánků na štětce. Třešničkou na dortu by byl pohodlný taburet ve stejném stylu.

Jak byste si svůj zkrášlovací koutek zařídili vy? Dali byste přednost (možná krapet nepraktickému) vintage stylu nebo naopak něčemu jednoduchému s velkým úložným prostorem?

5 comments

Reply

Na stránku favi teď koukám a toaletní stolky tam mají opravdu nádherné. Ovšem pro mě, by takovýhle stolek byl nepraktický. Málo úložného prostoru, malý prostor na desce stolu a zkrátka bych si pořídila něco jiného, ačkoliv jsou tyhle stolky pastva pro oči. To co by se mi z toaletních stolků hodilo stojí na favi 14 tisíc a to my přijde rozumnější koupit psací stůl s hodně šuplíky. Vintage styl se mi do pokoje nehodí, takže radši bych zvolila praktičnost.

Reply

Taky za ten nějaký rok půjdu do svého bydlení a taky budu si něco takového zarizovat nějaký takový koutek. 🙂

Reply

Krásné krásné krásné ! 🙂

LenaČerge

Reply

Na favi jsem už několikrát zavítala a je to nekonečná studnice inspirace 🙂 Já zatím vyloženě toaletku nemám, spíš takový hybrid mezi pracovním stolem a toaletkou, ale také je to můj sen mít jednou takový koutek, kde se budu moci zkrášlovat a skladovat tam své kosmetické poklady.

Reply

Taková toaletka je nejlepší! Já bych tenhle také určitě dokázala využít i jako takový "pracovní" stůl nebo "fotící desku" 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *