Když Sephora uvedla odličovací ručník jako svou novinku, ihned jsem zbystřila. Odličování nepatří mezi mé nejoblíbenější činnosti, takže mě její zjednodušení pochopitelně zaujalo, ale protože jsem k těmto zázračným vychytávkám lehce skeptická, nechala jsem nakonec ručník ručníkem. Ovšem po čase jsem ho objevila mezi novinkami značky Makeup Revolution a tentokrát už neodolala.
Pokud o odličovacím ručníku čtete poprvé; jedná se o takový hadřík vyrobený ze speciálních mikrovláken, která zaručují odstranění celého líčení včetně toho voděodolného pouze za pomocí teplé vody. Asi teď nevěřícně kroutíte hlavou, jak něco takového může kvalitně odlíčit. Popravdě, ani já jsem tomu ze začátku nevěřila. Mé každodenní líčení se neskládá pouze z korektoru, pudru a jedné vrstvy řasenky, proto jsem předpokládala, že po zásahu odličovacím ručníkem skončím jako panda s narudlýma očima.
O to víc jsem byla překvapená, když jsem se k proceduře konečně odhodlala, že to líčení opravdu dolů jde a dokonce lehce a bez jakéhokoliv drhnutí. Žádná narudlá pokožka, žádné zbytky make-upu, prostě n i c. Jedinou vadou na kráse této vychytávky je fakt, že ona vlákýnka pouští a zůstávají na obličeji – ne nijak extrémně, ale i tak je nepříjemné lovit je v oku nebo puse. 
Odličovací ručník jako takový mě určitě nezklamal a vřele ho doporučuji k vyzkoušení. Skvělý bude především na cestování, kdy vám v kosmetické taštičce ušetří spoustu místa. Jedinou výtku mám k onomu pouštění vlákýnek, které mi celkový dojem z ručníku lehce kazí, ale pevně doufám, že po pár vypráních v pračce bude po problému. Objednat si ho můžete tady za 399,- korun.

Zkoušeli jste odličovací ručník? Byli jste s ním spokojení?

8 comments

Reply

už som o ňom čítala, a premýšľala som, že si ho objednám, ale mňa tak nejak baví ten proces odličovania klasicky,tak ešte uvidím 🙂 skvelé, že ty si spokojná 🙂
MakeUpByVeo

Reply

Mně to přijde celkem nehygienické a zdlouhavé, jeden večer odlíčit jednou stranou, druhý večer druhou stranou, pak hodit do pračky, navíc neperu každý den, takže pak čekat, než se to vypere, usuší..

Reply

Ono záleží, jak moc se líčíš. Pokud si nedáváš kila make-upu, tak ti vystačí i na čtyřikrát 🙂 Ale ano, úplně nejpraktičtější to v tomto ohledu není.

Reply

Taky bych čekala, že budu mít makeup rozteklý všude po obličeji 😀 Jestli je ale použití v pohodě, tak proč ne no 🙂
BLOG EVERYTHIN KATE

Reply

O tomto ručníku jsem už hodně slyšela, jako láká mě, ale za tu cenu si vystačím s klasickým odličováním :))

Reply

Jsem ráda, že na ručník čtu taky konečně nějakou recenzi 🙂 Ale osobně bych si ho určitě nepořídila. Mám ráda suché odličování a taky mi přijde nepraktické to praní. Přemáchnout ho v ruce se mi zdá jako nedostatečné a čekat, až budu prát v pračce prádlo podobné barvy, to bych čekala tak měsíc 😀

Reply

On ten ručník není zase tak malý a pokud se někdo nelíčí opravdu silně, vystačí mu třeba na čtyřikrát. Každopádně ano, přemáchnout ho v ruce nestačí, takže v tomhle ohledu lehce nepraktický je 🙂

Reply

Já mám originální Make-up Eraser a jsem maximálně spokojená – navíc mi z něj po roce nevypadlo jediné vlákno 😉

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *