Než se pustím do samotného recenzování, všechny vyděšené zase uklidním; ne, nerozhodla jsem se ve svých necelých 23 letech používat protivráskovou péči – Slow Age je denní péče bojující proti vznikajícím projevům stárnutí pleti. Pokud vás tedy vrásky zatím netrápí, ale chcete jejich výskyt pokud možno co nejvíce oddálit, čtěte dál.
Masivní skleněné balení v bílo-smaragdovém provedení zaujme na první pohled; působí luxusně a vyloženě vybízí k tomu vystavit si ho někam na poličku. Balení zdárně sekunduje parfemace, která je výraznější a i po namazání obličeje jí nějakou tu hodinku ucítíte. Mně osobně je velmi příjemná a ani v nejmenším mě neotravuje, pokud jste ovšem na vůně citliví, doporučuji produkt nejprve vyzkoušet ve vzorku. 
Konzistence Slow Age denní péče je velmi lehká, svěží a s fluidní texturou, která pleť “nedusí”, ale přitom jí řádně hydratuje a vyživí. Vsákne se během minutky a zanechá jí rozjasněnou, vláčnou, jemnou a zdravě vypadající. Produkt není vhodný na oční okolí, proto se mu při aplikaci vyhýbejte velkým obloukem. V opačném případě si připravte papírové kapesníky na uslzené oči.
Jak už jsem zmínila na začátku; Slow Age se soustředí na boj proti vznikajícím projevům stárnutí jako jsou jemné linky, drobné vrásečky, tmavé skvrny nebo ztráta pevnosti či hutnosti pleti, které může způsobit UV záření, znečištění, stres, únava nebo i životní styl. Funguje tedy jako taková prevence proti těmto nešvarům, které se v maximální možné míře snaží oddálit snad každá z nás. Pokud jste na tom tedy aktuálně jako já, znatelných výsledků se nedočkáte (a vzhledem k tomu, že máte pleť bez těchto vad, je to i pochopitelné), může vás ovšem těšit dobrý pocit z toho, co pro své budoucí já děláte a kromě toho také rozzářená, miminkovsky hebká a vydatně hydratovaná pleť. 
Jestli si produkt pořídit či nikoliv v tomto případě ponechám zcela na vašem uvážení a vašem celkovém dojmu z produktu. Já osobně jsem ale se Slow Age denní péčí od Vichy velmi spokojená. Pořídíte jí buďto v lékárnách nebo na e-shopech za cca 650,- korun

5 comments

Reply

Mne novinka tedy hodně baví, zatím jsem ji zkoušela je ze vzorečků ale plánuji pořídit celé balení !

LenaČerge

Reply

Taky jsem měla nejprve vzoreček, takže když mi pak dorazilo plné balení, měla jsem fakt radost! 🙂

Reply

Pro mě je to moc fajn na jaro a léto, ptž má SPF a je fakt lehký, parfemace mi přijde celkem přehnaná, ale dá se přežít. Jen na zimu a podzim by mi přišel i na mojí smíšenou pleť málo hydratační.

Reply

Včera jsem si ho objednala, tak už se nemůžu dočkat až dorazí ♥

Reply

Doufám, že budeš spokojená! 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *