Určitě nikomu z vás nemusím představovat velmi populární srdíčkové tvářenky, bronzery a rozjasňovače I ♥ Makeup, spadající pod mou oblíbenou značku Makeup Revolution. Ta tentokrát přišla s Unicorns Heart – rozjasňovačem vymyšleným a vyrobeným skutečnými jednorožci. 

Jak už název napovídá, jedná se o rozjasňovač v duhových barvách; skládá se tedy z fialové, modré, zelené, žluté a růžové. Odstíny můžete používat jednotlivě, jejich část nebo smíchat všechny dohromady. Já osobně nejvíce využívám fialovou, žlutou a růžovou, protože působí nejpřirozeněji, pokud se ale rozhodnete pro všechny, vykouzlí vám na tváři nádherný, stříbřitě – ledově modrý odlesk. 
Rozjasňovač tedy není vyloženě univerzální, i když já výše zmíněné barvy využívám denně. Pokud se ale rozhodnete pro smíchání všech odstínů nebo si zvolíte ty výraznější, budou v kombinaci s neutrálním líčením nebo naopak s odstíny v barvách rozjasňovače vypadat úžasně!


Samotný produkt je perfektně pigmentovaný, i když se jedná o “zapečenou” konzistenci, a na tváři vydrží od rána do večera bez jakéhokoliv vytrácení nebo ztrácení na intenzitě. Pomyslnou třešničkou na dortu je roztomilé balení, která tato značka bezpochyby umí!
“Junikorní” srdíčko je bezesporu jedním z mých nejbláznivějších kosmetických úlovků, ale protože tyhle roztomilosti můžu, teď v létě ho využívám opravdu denně. Pokud zaujalo i vás, seženete ho zde za krásných 249,- korun.
Co na rozjasňovač říkáte vy? Líbí nebo nelíbí?

10 comments

Reply

Rozjasňovač v takomto srdiečkovom obale mám takisto, len v inej farbe a je perfektný! 🙂
my blog: THE COLORFUL THOUGHTS

Reply

Toto srdíčkové balení bych si ráda pořídila, ale jinou barvičku 🙂 Čtu totiž na tyto produkty samou chválu.

Reply

Je nádherný! Podobný som videla u essence a veľmi ma mrzí, že som ho nekúpila 🙂

Reply

Krásný!

Reply

ja by som sa ho asi bála, ale na druhých by určite vyzeral krásne 🙂 zaujímavý produkt 😉

Sabi z blogu Beautiful savage

Reply

Vypadá nádherně, líbí se mi odstíny, ale na používání asi není pro mě. 🙂
welcometomyworld

Reply

Také jsem neodolala trendu jednorožčích rozjasňovačů a koupila si Halo od Cover FX. Jsem zvědavá, jestli ho někdy využiji … 😀

Reply

Určitě ano, jen se toho nebát! 😀

Reply

Už dlho sa na ňho chystám 🙂

Reply

Excellent article. I am dealing with many of these issues as well.. outlook sign in

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *