Protože mi za poslední dobu dorazila doslova nálož novinek od značky Maybelline, budeme se v dnešním článku věnovat právě jim – respektive části z nich, a to pudrům Fit me! a Super Stay, korektoru Master Conceal a bázím pod make-up Master Prime.
Začnu s pudry, se kterými jsem v obou případech spokojená. Fit me! i Super Stay jsou velmi jemně namleté, takže se bohužel nevyhnete prášení, na pleti jsou ale přirozené, takřka neviditelné a krásně jí sjednotí a zmatní. I když jsou oba v odstínu Ivory, Fit me! mi přijde o kapu světlejší a sedí mi lépe. Nicméně ani Super Stay není žádná hrůza, jen s ním musí echt bledulky opatrně, protože nemá úplně studený podtón. Kompenzuje to prodloužením výdrže make-upu, díky čemu nemusím pudrovat celý den. Fit me! seženete v jakékoliv drogerii s kosmetikou Maybelline, Super Stay exkluzivně v drogeriích Rossmann. Cena se pohybuje kolem dvou stovek.
Dostáváme se k mému aktuálně nejoblíbenějšímu kosmetickému produktu – korektoru Master Conceal, který používám v odstínu 10 Fair. Abych pravdu řekla, tak já jsem zhruba od nového roku korektory úplně vypustila, protože jsem zjistila, že mi společně s make-upem nedělají dobře. Když mi tedy dorazila tahle novinka, moc se mi do jejího testování nechtělo. A víte jak to dopadlo? Make-upy jsem vyměnila za tenhle korektor a už nechci žádný jiný! 😁 Master Conceal totiž perfektně kryje, přitom například na rozdíl od Camouflage od Catrice vypadá velmi přirozeně, pleť nezatěžuje, neucpává póry a ani nezvýrazňuje suchá místa (ozkoušeno na vlastní kůži v době nachlazení, kdy jsem měla okolí nosu opravdu hodně vysušené). Seženete ho opět exkluzivně v drogeriích Rossmann za cca 150,- korun
báze na začervenání, hydratační báze a Master Conceal
Posledními dvěma produkty jsou báze pod make-up Master Prime. Žlutá je určená na neutralizaci začervenání a modrá k hydrataci pokožky. I když mi přijde zvláštní, aby báze plná silikonů hydratovala, vyhovují mi obě dvě. Na rozdíl od jiných totiž není hned na první dotek cítit silikon, pleť nezatěžují a póry neucpávají. I když je tedy nepoužívám každý den, když bych si měla vybrat, vybrala bych si jednu z těchto dvou. K sehnání opět exkluzivně v drogeriích Rossmann za cca 200,- korun.
Vyzkoušeli jste některou z novinek? Jak jste byli spokojení? A jak to máte s bázemi pod make-up – používáte nebo nepoužíváte? 

5 comments

Reply

Já báze nepoužívám. Novinky od Maybelline mě docela zaujaly, nejvíce asi ty pudry. 🙂
welcometomyworld

Reply

Hezky sepsaný článek, ale abych řekla pravdu, tak mě tyhle novinky od Maybelline nezaujaly.

Nela z blogu Růžová rtěnka

Reply

korektor vyzerá super 🙂

Sabi z blogu Beautiful savage

Reply

Když nic jiného, tak ten rozhodně doporučuji vyzkoušet! 🙂

Reply

Tie bázy vyzerajú super, ale čo ma najviac zaujalo, je ten tekutý korektor, určite sa po ňom pozriem!:)

Saja Frey Blog

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *