Že jsem byla s Garnierem v Beskydech už určitě víte. Víte taky, jak jsme si to tam užili, co jsme dělali a co jsme ochutnali (a pokud ne, koukněte se na můj Instagram tani.brosova, kde najdete fotky i uložené stories). V dnešním článku se proto zaměřím na hlavní důvod, kvůli kterému jsme na tento press trip jeli – představení nové vlasové řady Botanic Therapy.
Tato řada je výjimečná v tom, že obsahuje blahodárné přírodní složkyzelený čaj, eukalyptus a citrus pro rychle se mastící vlasy, arganový olej a výtažky z kamélie pro normální až suché vlasy bez lesku, výtažky z medu a propolisu pro velmi poškozené vlasy s roztřepenými konečky, ricinový a mandlový olej pro slabé vlasy se sklonem k vypadávání, olivový olej pro suché a poškozené vlasy a arganový olej s výtažky z brusinek pro barvené a zesvětlené vlasy. Celá řada skutečně obsahuje přírodní složky, je bez parabenů a produkty na rychle se mastící vlasy navíc i bez silikonů!
Mně osobně nejvíce zaujala varianta pro slabé vlasy se sklonem k vypadávání, protože právě to mě aktuálně trošiličku trápí, ale určitě dám šanci také produktům na barvené vlasy a suché vlasy.
Součástí prezentace byl i workshop, kde jsme si mohli vyrobit několik produktů právě z ingrediencí, které se nachází v produktech Botanic Therapy. Já jsem si tak vyrobila například arganový olej s levandulovou a mandarinkovou silicí a balzám na rty s medem, mandlovým olejem a citronovou silicí.
Některé z přísad jsme mohli i ochutnat, a to v podobě vynikajícího mandlového dortíku a brusinkového mojita.
Celý víkend jsem si užila na maximum, a to především díky skvělé společnosti Karolínky z ok-makeup.cz, Markét z marketavenena.com a mojí spolubydlící Lindy z hilychee.com. Tímto článkem bych také moc ráda poděkovala celému týmu L´oreal a Adrianě z AMI Comunnications, kteří se o nás celý víkend skvěle starali – děkuju!
A co na Botanic Therapy řadu říkáte vy? Která z variant vám padla do oka?

10 comments

Reply

To musel být skvělý víkend. Hodně mě zaujal ten workshop. 🙂
welcometomyworld

Reply

To se nedivím, my jsme byly nadšené všechny! 🙂

Reply

Krásné 🙂 Ty nové obaly vypadají moc pěkně!

http://www.mummysweetbaby.blogspot.cz

Reply

Moc mě zaujaly ty jejich nové obaly 🙂 ty zaujmou určitě každé oko. Já od Garnieru moc produkty nepoužívám, ale v létě mám ráda jejich opalovací sprej.

Nela z blogu Růžová rtěnka

Reply

Souhlasím, taky se mi moc líbí! 🙂

Reply

Nádherné fotky! Musím ich určite vyskúšať dúfam, že budú dobré. Tiež ma moc zaujal práve ten pre vlasy so sklonom k vypadávaniu.

Pozývam teba a tvoje čitateľky na GIVEAWAY
na mojom blogu 🙂

Reply

Krása, ten workshop je skvělý nápad 🙂

Reply

Museli jste si to užít. Líbí se mi nové obaly a hlavně bych ráda vyzkoušela řadu pro vypadávání vlasů, také mě to momentálně trápí.

Reply

Na tuhle řadu plánuji určitě recenzi, protože produktů na vypadávání vlasů v drogeriích moc není 🙂

Reply

mmm, všetka tá kozmetika vyzerá božsky 🙂

Sabi z blogu Beautiful savage

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *