Pokud jste na tom jako já a vánoční dárky sháníte za pět minut dvanáct, asi mi dáte za pravdu, že každý tip jak na dárek, tak na to, jak si jeho nákup usnadnit, se počítá.

Přiznávám, tímto článkem zřejmě soutěž o nejoriginálnější tip na dárek nevyhraji, můžu vám ovšem garantovat, že luxusní a kvalitní svíčkou, kterou Yankee Candle bezesporu je, uděláte radost snad každé mamince, babičce, švagrové, sestře nebo kamarádce. Značka navíc jako každý rok přišla s několika limitovanými vánočními vůněmi a dárkovými baleními, která nemají chybu.
 
Já jsem se po dlouhém váhání rozhodla pro dvě varianty; Spiced White Cocoa je sladká, cukrátková a hřejivá vůně, ze které po zapálení skutečně ucítíte vůni bílé čokolády, vyšperkované o příměs koření. Potěší vás tedy nejen teď během adventu a svátků, ale během celé zimy. Druhou je Red Apple Wreat, které, jak název napovídá, korunují červená jablka. Tahle limitka a vůně je vyloženě vánoční a kromě zmiňovaného ovoce se skládá z hřebíčku, skořicového listu, hnědého cukru, vlašského ořechu, ambry, vanilky a javorového sirupu.
 

Ačkoliv jsem svíčková a značek jsem vyzkoušela několik, po prvním vyzkoušení Yankee Candle jsem musela dát zapravdu všem jejím nadšencům. Svíčky díky vysokému množství aromatických olejů a přírodních extraktů skutečně voní od okamžiku zapálení až do úplného vyhoření, bez problémů provoní celý byt a navíc i tyto malé velikosti takřka neubývají.

Značku Yankee Candle seženete přímo v jejich síti prodejen, pokud ji ovšem nemáte po ruce a chcete svíčku někomu darovat pod stromeček, využít můžete například e-shop Notino, který jednak stále jako jeden z mála garantuje doručení do Vánoc (při zvolení dopravce PPL můžete objednávat do zítřejší 13. hodiny, při osobním odběru na jejich pobočkách až do neděle) a druhak vám jí můžou rovnou i dárkově zabalit, jako třeba mně 🎁 Stačí, když si v košíku vyberete barvu krabičky, která se vám líbí.

Máte rádi značku Yankee Candle? Jak jste na tom s vánočními dárky? Nakupujete je s předstihem nebo to necháváte na poslední chvíli stejně jako já?

8 comments

Reply

Já už mám dárky nakoupené, nikdy to nenechávám na poslední chvíli. Yankee candle mám moc ráda, taky mám doma pár svíček a spousty vosků.
Povídání nejen o kosmetice

Reply

Ty vosky jsou taky super, akorát zatím nemám kde (respektive na čem) je v Praze pálit 🙂

Reply

Tento rok už mám všeky darčeky nakúené 🙂 a inak Yankee candle zbožňujem 🙂 ❤ xx

Simona | l i v e i n f o x w o r l d

Reply

Já po dnešku také, už jen čekám na kurýra, aby dovezl poslední věc 😀

Reply

Já zkrátka zbožňuji svíčky a to celoročně, ovšem v tomto chladném období mají ještě větší kouzlo. Vždycky si večer nějakou zapálím a provoní mi celý pokoj. Zaujala mě ta první se sladkou vůní, k Vánocům takové zkrátka patří. 🙂 Myslím, že takový dárek vážně může udělat radost komukoliv. A co se týče nákupů dárků, tak já je raději vždy sháním s předstihem. Nemám ráda věci na poslední chvíli a stání v nekonečných frontách, zrovna jsem také o tom psala článek na mém blogu. 😀

Reply

Snad se příští rok konečně ponaučím, letos mě ta přecpaná centra fakt lezla krkem 😀 Jenom v knihkupectví jsem ve frontě na pokladnu stála snad 15 minut 😀

Reply

Svíčky rozhodně vždy potěší 🙂 a mě mnoho násobně. Miluji!!

Přeji veselé a klidné Vánoce :)!
Nela z blogu Růžová rtěnka

Reply

keď neviem čo kúpiť tak vždy siahnem po yankee candle 😛

My Supercalifragilisticexpialidocious Diary | Live Better, Love Harder & Cure Hangovers

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *