Protože v poslední době ze všech článků, videí a příspěvků na Instagramu vyskakují hodinky jedné a té stejné značky (všichni víme, kterou mám na mysli ;))) ), rozhodla jsem se vám dneska představit švýcarskou kvalitu v podobě značky Festina.

Jak někteří z vás ví, hodinky této značky jsem dostala od přítele k Vánocům a okamžitě si je zamilovala. Když mi tak přišla nabídka od e-shopu Helveti, ani na chvíli jsem neváhala. Z pestré nabídky jsem si tentokrát vybrala model Multifunction 16716/1 ve stříbrném provedení, který mě zaujal svým minimalistickým designem, vynositelným prakticky k čemukoliv.

Co se týče samotného e-shopu, ráda bych zmínila především velmi rychlé dodání (pokud si objednáte hodinky, které jsou skladem, doma je budete mít do druhého dne), velký výběr a pětiletou záruku. Za mě tedy velký palec nahoru a doporučuji všemi deseti!

Nosíte hodinky? Pokud ano – dáváte přednost zlatým nebo stříbrným?

5 comments

Reply

Hodinky jsem nosila do té doby než mi přestala jít baterka.. Jsem pořád líná koupit novou 😁 nebo spíše na to zapomínám.. 🤦‍♀️

Reply

jedná se o hodinky španělské, značka byla prodána do Španělska už někdy v osmdesátých letech;-)

Reply

Předchozí komentář se zřejmě nedopatřením neuložil správně. Jedná se o značku španělskou – byla prodána již v osmdesátých letech;-)

Reply

To je pravda, ale původně se jedná o švýcarskou značku 🙂

Reply

To ano, ale to už neplatí cca 40 let a v těchto hodinkách není ani atom ze Švýcarska 🙂 Například Jaromír Jágr byl také původně rychlý a dnes už není, proto jej lze možná ještě dnes nazvat relativně kvalitním hráčem, ale rozhodně ne rychlým. Všechno se prostě mění a většinou je lepší to nazývat tak, jak to je 😉

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *