Novinku Elseve Dream Long vám určitě nemusím představovat; minulý měsíc jste o ní na mých sociálních sítích slyšeli několikrát. Jedná se o vlasovou řadu, která má vaší hřívu ochránit před kadeřnickými nůžkami.

Určitě to všichni s dlouhými vlasy znáte; čím delší jsou, tím vyžadují náročnější péči, kvalitnější produkty a občas bohužel i zásah kadeřníka. Konečky dlouhých vlasů totiž mívají sklony k většímu vysušování se a třepení a s takovou kvalitou vlasů se jistě nikdo z nás nechce chlubit.

Řada obsahuje obnovující šampon, balzám pro snadné rozčesávání, SOS regenerační masku a krém pro poškozené vlasy, který navíc poskytuje ochranu při jejich tepelné úpravě. Všechny produkty mají ve složení rostlinný keratin, ricinový olej a vitamíny a jsou specifické tím, že mají skutečně krémovou konzistenci. Právě onu konzistenci si u Dream Long pochvaluji nejvíce. V poslední době mám konce trochu sušší a jelikož vlasy zatěžuji častým fénováním a žehlením, snažím se jim dopřát co nejvíc hydratace.

Šampon vlasy perfektně vyčistí a i přes jeho konzistenci mi vlasy nikterak nezatěžuje. Naopak si všímám, že čím déle řadu používám, tím více svěží a nadýchané vlasy mám. Po umytí nejčastěji sahám po kondicionéru, který konečky vyživí bez dlouhého čekání. Když mám pocit, že konečky potřebují extra porci výživy navíc, beru na pomoc masku, jejíž přízvisko SOS sedí jako pr*** na hrnec. Její konzistence připomíná o něco tekutější tělové máslo a už při aplikaci je cítit, jak se všechny zacuchance rozplétají a vlasy jsou sametově hebké.

Posledním produktem z této řady je bezoplachová péče, která kromě regenerace, posílení vlasového vlákna a dodání lesku, navíc ochraňuje před nežádoucími účinky tepelné úpravy vlasů. U krému jsem se trošku bála, aby mi zbytečně nezatěžoval vlasy – jakmile totiž aplikuji příliš mnoho produktů, mám je k hlavě doslova připlácnuté 😃 I z toho důvodu nanáším opravdu malinké množství a musím říct, že se naštěstí nic takového neděje. Jak tento produkt budou snášet jemné vlasy ale netuším.

Výsledkem po měsíci pravidelného používání jsou svěží, nezatížené, nadýchané, lesklé a vyživené vlasy od kořínků ke konečkům. Samozřejmě, nějaký ten roztřepený vlásek byste mi na hlavně našli, ale to jen z toho důvodu, že jsem si před testováním nestihla dojít ke kadeřnici. S čistým svědomím ale mohu říct, že se roztřepení nezhoršilo a suchá sláma je nadobro pryč!

Všechny produkty řady Dream Long seženete za e-shopu Notino.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *