Možná se teď divíte, proč vydávám shrnutí týdne už v sobotu. Je to z toho důvodu, že v neděli brzy ráno odlétáme do Londýna a po zbytek dne budeme řešit balení, poslední detaily programu a to, jak se stihnout alespoň trošku vyspat 😄 V Londýně samozřejmě plánuji fotit, takže se v druhé půlce týdne můžete těšit na několik článků o našem cestování a tipech.

Každé pondělí mám většinou dost chaotické; jdu na velký nákup, uklízím celý byt, peru, peču, pracuji… Zkrátka takové ty věci, které si člověk chce odbýt co nejdřív, ať se tím do dalšího pondělí nemusí zabývat 😁💪 Venku tentokrát lilo jako z konve, takže mi ani nevadilo, že kromě cesty na nákup jsem celý den doma.

V úterý jsem strávila odpoledne na tiskové konferenci k uvedení nové konopné značky Canneff, o které jsem vám psala v minulém článku.

Poté jsem se společně s přítelem přesunuli na Václavské náměstí, kde se konala v pořadí již čtvrtá demonstrace. Musím říct, že to většinou moc neprožívám, ale například proslov Aňi Gaislerové byl fenomenální!

Středa, čtvrtek i pátek byly hodně náročné; většinu času jsem trávila po doktorech a ve stresu, takže jsem si v pátek zašla za odměnu (především za posledních 24 hodin) na vynikající jáhlovou kaši do Mondieu🍴

Po dalším kole vyřizování lékaře a lékárny, jsem si po cestě domů vyzvedla tento balíček plný novinek značek Maybelline a Garnier. Na zbytek odpoledne jsem tak měla program jasný – první testování a focení.

Jak jste se měli vy? A pokud máte tipy na místa nebo restaurace v Londýně, sem s nimi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *