Léto a bronzer. Bronzer a léto. Dvě věci, které neodmyslitelně patří k sobě. Můžete s ním podtrhnout opálení a nebo v případě, že se špatně opalujete stejně jako já, si ho nafejkovat.

Po bronzujícím pudru Guerlain Terracotta Light jsem pokukovala několik měsíců, když se tedy začalo ozývat léto, přišel jeho čas. Značka nabízí celkem šest odstínů s různými podtóny, takže si každý spolehlivě přijde na své. Já jsem si vybrala ten nejsvětlejší se studeným podtónem; 00 Light Cool, který (jako všechny varianty) obsahuje dva odstíny hnědé a jeden tvářenkový. Produkt je tak ve finále velmi multifunkční, protože kromě přirozeného opáleného efektu a vykonturovaného obličeje, dosáhnete také přirozené barvy a díky mikroperleti jemného projasnění.

Terracotta je velmi decentně pigmentovaná, takže jen horko těžko dosáhnete přehnaného výsledku. Bronzer se dá ovšem snadno vrstvit, takže výsledný efekt je maximálně přirozený. Výdrž je též bez chybičky a jak ho ráno nanesete, tak ho večer odlíčíte. Třešničkou na dortu, kterou nesmím opomenout, je parfemace. Jsem zvyklá, že high-endové produkty voní, ale v životě jsem neměla produkt, který by voněl tak božsky, jako právě Guerlain. Ve složení najdete vanilku, květy yang yang a pačuli a můžete mi věřit, že si tu vůni zamilujete!

A kam bronzující pudr nanést? Protože se tímto produktem snažíme podtrhnout nebo nasimulovat opálení, nanáší se právě na ta místa, kde se jako první chytnete. Já si ho tedy nanáším na lícní kosti, linii kolem vlasů a trošku i na nos.

Guerlain Terracotta Light si můžete objednat na mém oblíbeném e-shopu Notino, kde ho seženete za velmi příznivou cenu.

Používáte přes léto bronzer? Který je váš favorit?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *