Začátek minulého týdne byl jeden z těch, kdy v podstatě celý den sedíte u počítače, počasí nepočasí, a ven se podíváte akorát tak proto, abyste nafotili produkty. V úterý jsem si proto udělala navečer čas, abych si mohla sednout do stínu s knížkou. Rozečtenou mám jednu z dalších biografií o Freddiem a musím říct, že tahle mě neskutečně baví a pokaždé vtáhne do děje.

Jak už víte z před předchozího článku, středeční odpoledne jsem si užila na eventu se značkou Mary Kay.

Ve čtvrtek jsme s Kájou, která se co nevidět bude vdávat, vyrazili na zkoušku svatebních šatů, poté na vynikající zákusky a drby do IF Café ve Werichově vile a před rozloučením jsme nacvakaly pár fotek, které právě teď najdete na Instagramu.

Poslední věc, o které se chci rozepsat, a která mě trápí, je aktuální politická situace. Určitě jste si všimli, že za poslední dva měsíce proběhlo několik demonstrací a včera na Letné ta největší od roku 89. Když jsem tam tak stála, uvědomila jsem si, že nebýt Kovyho, zřejmě by se k tomuto tématu nikdo z našeho rybníčku nevyjádřil. Já sama nejsem expert přes politiku, přesto mám pocit, že tenhle narůstající problém by neměl být jedno n i k o m u. A mrzí mě, že nejmenovaní influenceři s největším vlivem u nás alespoň pro jednou neodložili reklamní produkty a nepostavili se za správnou věc.

A jaký je váš názor? Byli jste na Letné?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *