Limitka Nars Orgasm mě od začátku nechávala chladnou. Říkala jsem si, že Orgasm tvářenku už mám, tak nic dalšího nepotřebuji, pak jsem se ale šla projít po Sephoře a než jsem se nadála, tak mi slečna asistentka zkoušela Endless paletku, která byla asi tím posledním kouskem z limitky, po kterém bych sama od sebe sáhla. Nakonec jsem přihodila ještě Oil-Infused Lip Tint, a protože jsou produkty dostupné pouze omezenou dobu, testovala jsem jako divá, abych vám o nich mohla dát vědět co nejdříve. Tak se na to pojďme vrhnout 😉

Chválit balení high-endovek je stejné asi tak, jako nosit dřevo do lesa. Rovnou to tedy shrnu tím, že ani tentokrát Nars nezklamal a obaly všech produktů z limitky nemají chybu, a přejdeme k tomu nejdůležitějšímu.

Nejvíc odvařená jsem ovšem z Endless Orgasm paletky, jejíž obal hází nejrůznější odlesky v orgasmáckých odstínech a i uvnitř je to jedna velká nádhera. Paletka se skládá z šesti krémových produktů, které lze využít jako tvářenky, toppery na tvářenky, bronzer, rozjasňovač, oční stíny, rtěnky nebo toppery na rtěnku/lesk/balzám. Zkrátka a jednoduše — jedná se o multifunkční produkt.

Rozjasňovač Orgasm Ecstasy má světle zlatý odstín se zlatým odleskem, Deep Orgasm je studenější vínová s odlesky do růžova, Super Orgasm má nádherný teplejší růžový odstín s růžovo-zlatými odlesky a miniaturními třpytečkami, Double Orgasm je též do růžova, ale naopak se studeným podtónem a stříbrnými odlesky a třpytečkami, bronzer Orgasm Fever má měděný teplý odstín se zlatými třpytečkami a nakonec Orgasm, neutrální, tlumený odstín růžové s růžovými odlesky.

Třpytečky nejsou na pleti takřka vůbec vidět a vypadají velmi přirozeně — ostatně jako celá paletka. A když píšu přirozeně, myslím tím skutečně přirozeně. Pokud to s množstvím nepřeženete a dáte si tu práci a produkt zapracujete štětcem, nikdo na první pohled nepozná, jestli jste nalíčené, nebo jste se tak narodily. Textura je krémová a překvapivě ani trošku mastná, díky čemu nedělá fleky, neusazuje se a jak jsem už psala výše, perfektně se zapracovává do pleti. Výdrž je excelentní! I když nepoužiji žádný podklad, ani jeden z odstínů se z pleti nevytrácí, ani nezalézá do pórů.

Oil-Infused Lip Tint najdete na Sephora stránkách pojmenovaný jako tekutou rtěnku, já osobně bych ho ale označila jako lesk na rty s jemným zabarvením. Odstín je klasicky orgasmácký, takže světle růžový s teplým podtónem, zlatými odlesky a velmi jemnými zlatými třpytečkami. Textura je gelovo-olejová, příjemná, nelepivá a hydratující, takže ideální do kabelky jako výživa a decentní barvička v jednom. Velkou výdrž z pochopitelných důvodů neočekávejte; jakmile se najíte, nezbude po Lip Tintu ani stopa.

Co na Narsí limitku říkáte? Pořídili jste si některý z produktů?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *