Když jsem zaregistrovala uvedení #GlitterMask značky Glamglow, bylo mi jasné, že se jedná především o hračku pro kosmetické blázny jako jsem já. Protože jsem ale fanoušek všech nevšedních, a především třpytivých, věcí, musela jsem jí nakonec mít!

Maska dorazila perfektně zabalená a s praktickým plochým štětečkem, díky kterému nejen že nemusíte sahat do balení, ale navíc se s ním i mnohem jednodušeji aplikuje samotný produkt na obličej. Ve složení najdete TEAOXI® komplex z lékořice a proskurníku lékařského a výtažky z vilínu, které by měly dodávat pevnost a zároveň vyrovnávat barevný tón pleti. Kromě toho maska díky obsahu lékořice nádherně voní po pendrecích 😍

Vzhledem k tomu, že se jedná o slupovací masku, konzistence je hodně gumová a obsahuje spoustu drobných třpytek. Ty k mému velkému překvapení nejsou na pleti vůbec cítit, takže jí nikterak neublíží. Bát se nemusíte ani nepříjemného sundavání; to totiž k mému velkému překvapení vůbec nebolí, netahá ani neštípe.

Předpokládám, že nejvíc vás zajímá, jak je to s účinky. Budu upřímná – při objednávání jsem neměla žádné velké očekávání. O to víc jsem byla překvapená, když jsem si po několikátém použití začala všímat, že je pleť skutečně sjednocená a rozzářená.

Abych to shrnula, #GlitterMask určitě nepatří mezi kosmetické must-haves, přeci jen za ní zaplatíte cca dvanáct stovek, pokud ovšem kosmetikou žijete, určitě tuto pleťovou masku ve své sbírce oceníte. Pořídit si jí můžete na e-shopu Notino.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *