Pamatujete českou hi-tech značku Iuvenio, kterou jsem testovala na začátku léta? Pokud jste četli článek, určitě si pamatujete, že jedním z testovaných produktů byl i anti-age krém VITAL, o kterém jsem psala, že přes léto není mým šálkem kávy a vrátím se k němu na podzim. Je proto na čase na update 🙂

Hlavní složkou krému VITAL je bambucké máslo, které hydratuje chrání a vyživuje. Déle je obohacený o účinnou anti-age ingredienci – hydrofobizovanou formu α-ketoglutarátu, který prokazatelně stimuluje produkci vlastního kolagenu v pleti a podílí se na tvorbě energie v kožních buňkách. Také je chrání před nežádoucími oxidativními procesy, které jsou způsobeny volnými kyslíkovými radikály. Výsledkem by měla být vitální, hydratovaná a zklidněná pleť bez nežádoucího mastného filtru.

Konzistence je hutnější, proto mi v horkých letních měsících nedělal dobře. Ovšem nyní, kdy bych směle mohla konkurovat saharské poušti, mi sedí jako pr*el na hrnec. Pleť mi napumpuje, vyléčí suchá místa a na dotek je krásně hebká. Skvěle si rozumí s makeupem, neucpává mi póry a ani ho na pleti necítíte. Vsákne se během chvilinky. Mějte ale na paměti, že ho stačí opravdu malinko. Já si na celý obličej včetně krku dávám půl pumpičky.

Všechny produkty značky Iuvenio jsou veganské, bez parabenů, parfemace, barviv, jejich ingredience jsou klinicky testované a složení velmi minimalistická a čistá.

Krém VITAL zakoupíte samostatně za krásných 370 korun za 50ml, a nebo ve vánočním setu zde, který kromě krému obsahuje čistící gel, pleťovou essenci/tonikum a oční a pleťové sérum.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *