Najít kosmetiku, která vám skutečně pomůže (určitě už všichni víme, že akné není pouze povrchový problém, který by se dal vyřešit pouze kosmetikou) vyléčit akné, není jednoduché. Sama jsem vhodné produkty hledala několik let. Vyzkoušela jsem ty levější i ty opravdu drahé. Nakonec jsem se ale vrátila k značce Avene a její řadě Cleanance.

Čistící gel a micelární vodu jsem už měla tolikrát, že si ani nevybavím přesné číslo. Pleť opravdu poctivě vyčistí, ovšem bez toho, aby jí i vysušily, nepříjemně stáhly, podráždily nebo ulepily. Celá řada navíc strašně příjemně, lehoulince voní, takže pokud jste vysazení na parfemace nebo vám nedělají v kosmetice dobře, připište si další plus.

Novinkou pro mě je Korekční sérum proti nedokonalostem z nové podřady “Woman”, která je určená pro problematickou pleť velkých holek. Produkt pomáhá redukovat nedokonalosti a černé tečky za pomoci složky Synovea HR, která snižuje oxidaci mazu, déle zlepšuje celkovou strukturu pleti a “stahuje” (Další mýtus – velikost pórů je dána geneticky. “Rozšířené” jsou pouze díky hromadění přebytečného mazu a nečistot. Jakmile tedy pleť poctivě čistíte a používáte správné produkty, póry najednou vypadají menší.) rozšířené póry. Musím říct, že konzistence je opravdu lehoučká, pleť absolutně nezatíží a vlastně jí na ní vůbec nepocítíte. Ihned se vsákne, nedělá žádnou paseku pod makeupem, ani nelepí.

Zapomínat bysme neměli ani na SPFko, které kupříkladu pro mě bylo strašně dlouho nerozlousknutelným oříškem. Buďto mi přišlo, že na pleti dělá film, bílou vrstvu nebo mi dusilo pleť. Nyní jsem však moc spokojená. Toto je opět určeno pro problematickou a aknózní pleť, takže po aplikaci nebudete ani mastní, ani ucpaní. Aleluja!

Všechny produkty koupíte na e-shopu parfemy-elnino.cz za fajn ceny.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *