Protože jste mě až do teď mohli znát jen pod mou přezdívkou “Natálje”, je na čase, abych se vám představila a něco vám o sobě napsala. Moje jméno je Táňa, je mi 23 let a aktuálně bydlím v našem hlavním městě – Praze.
Už od malička jsem trávila hodiny a hodiny navrhováním šatů pro princezny a mým největším snem bylo stát se módní návrhářkou, takže o několik let později nikoho nepřekvapilo, že jsem se rozhodla studovat modelářství a návrhářství oděvů. I když jsem školu úspěšně dokončila a kreslení jsem měla a stále mám velmi ráda, rozhodla jsem se jít jiným směrem a podat si přihlášku na mediální obor na Metropolitní univerzitě v Praze. Proč? Prozradím jenom to, že tvrdohlavost je moje druhé jméno a ve chvíli, kdy něco musím, přestává to pro mě být koníčkem a stává se povinností. A povinnosti nemá nikdo rád. Zpětně můžu s klidným svědomím říct, že jsem udělala správně, když jsem se rozhodla věnovat něčemu jinému a kreslit si zase “jen” pro radost.
Kromě kreslení a módy jsem od malička tíhla také k focení. Ve chvíli, kdy někdo v okolí pěti metrů vytáhl foťák, já jsem pózovala. Čím jsem ale byla starší, tím jsem mnohem raději stávala za objektivem, než před. Když k tomu všemu přičtete oblibu v psaní a kosmetice, hned pochopíte, proč jsem před skoro pěti lety měla nutkavou potřebu mít svůj vlastní virtuální svět, kde bych se mohla projevit a ventilovat své názory. A tak jsem tady a doufám, že se vám u mě bude líbit.
Táňa