zdravím,
za poslední dny se toho stalo tolik, že jsem ráda že místo abych dnes jela na příšerně nudný výlet do parlamentu a na letiště, došla jsem si k doktorovi pro razítko a udělala si „odpočívací“ den s notebookem u přítele v posteli bez přítele (ten se totiž učí). ovšem moc odpočívací nakonec stejně není. řeším už několik dní plno věcí kolem blogu a mám pro vás tolik informací, že se bojím abych vám něco nezapomněla říct.
o jedné novince vám napíšu článek hned zítra a nejspíš i pro vás brzy připravím svou první giveaway. další novinky jsou ještě v řešení, ale určitě se o všem hned dozvíte.
konečně mi dorazila i kulma na řasy od oriflame, takže hned jak si jí u kamarádky vyzvednu a vyzkouším jí, napíšu recenzi.
další věc, které jste si jistě už všimli je změna designu blogu. řekla jsem si, že už je na čase to tu trochu oživit, tak snad budete i vy spokojení. s novým designem jsem si nově založila i formspring (najdete to v levém sloupci), takže tam se mě můžete na cokoliv zeptat.

 kolikrát jsem vám říkala o focení s Anouk, tohle je fotka z mého prvního focení s ní, které fotila Ašu.
Natálje 

9 comments

Reply

ten koláčik vyzerá úžasne, a tiež tá tretia fotka:) deň u priateľa, hoc bez priateľa ti závidím, tiež by som brala trocha ničnerobenia 🙂

Reply

fotky super,vsetko vyzera krasne…a dufam ze kulma na riasy Oriflame bude aspon tak dobra ze ti ich neznici:)

Reply

Krásné fotky 🙂 Jinak z vlastních zkušeností, takový odpočívací den u přítele je skvělý 🙂

Reply

Oh, to je drsná fotka! A kulma na řasy? Wow, tak to jsem dost zvědavá, pak napiš článek 🙂

Reply

moc ti to slusi a design je moc pekny, jen bych mozna nejak oddelila menu a clanky, trochu se mi to sleva dohromady. jinak bezva 🙂

Reply

joj teraz si mi spravila chute na ten kolacik:)

Reply

tyjo, tolik novinek 🙂 no tesim se!:D:)

Reply

Ahoj, mně se sbíhaly sliny na ten dortík už jak jsem ho viděla včera. Těším se na giveaway, sice mám vždycky smůlu, ale kdo nic nezkusí… Jinak krásná fotka 😉

Reply

Thanks to your camera and your sincere observations, these pictures are justfabulous.. My visit on your blog definitely inspires me quite a lot.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *