zdravím,

dneska bych vám ráda představila řasenku od benefitu, kterou jsem dostala k ročnímu předplátnému ELLE k Vánocům a z které mám obrovskou radost.

co musím říct hned ze začátku je to, že jsem se dost bála, jaká bude, protože jsem na ni mimo skvělých recenzí četla i ty né moc nadšené. uklidňovala jsem se tím, že jsem jí dostala a “nevyhodila” za ní ty peníze sama. nicméně teď po asi týdnu používání můžu říct, že bych za ní ty peníze sice nedala, protože dokáže udělat stejnou službu jako o pár stovek levnější řasenky které mám doma (dobře, asi o trochu lepší službu), ale pokud chcete investovat do kvalitnější řasenky a mít “lepší” pocit, tak bych se toho určitě nebála.

co bych u této řasenky asi nejvíc vyzdvihla je to, že neslepuje řasy. nádherně je oddělí, nanáší přiměřené množství barvy a jak vidíte na fotce, stačí dvě vrstvy a řasy máte i přijatelně prodloužené. řekla bych že pokud toužíte po extra objemu a extra prodloužení, tahle řasenka asi nebude nic pro vás (pokud si tedy nenapatláte na řasy čtyřicet vrstev, žejo). řasy vytváří spíše přirozenější vzhled, prodlouží tak akorát a jestli dělá objem netuším, protože mám svých řas dost.. pro někoho by možná mohlo být mínus opravdu velký kartáček, ale ten třeba mně vyhovuje nejvíce. já osobně tuhle řasenku používám spíš na pročesání a oddělení řas, protože jak už každý ví, na řasách si zakládám a mám ráda takové ty výrazné, hodně dlouhé, panenkovské.

sečteno, podtrženo. cena řasenky se pohybuje, tuším, kolem pěti stovek, takže pokud si chcete pořídit nějakou lepší, kvalitní řasenku, určitě bych o téhle popřemýšlela, zaručuju vám, že výsledek vás rozhodně neurazí.

vlastníte tuhle řasenku? jste s ní spokojení?

Natálje

17 comments

Reply

Já mám radši řasenku na objem..:)

Reply

Nevypadá špatně 🙂

Reply

hm, skôr taká klasická.. ale predlžuje pekne 🙂

Reply

Super recenzia. (:

Reply

vyzerá určite zaujímavo 🙂

Reply

tak tato řasenka vypadá hodně dobře 🙂 jak mi dojde určitě nad ní budu přemýšlet ! 🙂

Reply

Neslepuje řasy? tak to mám teda jinou představu o neslepenejch řasách než ty na fotce. 🙂

Reply

Neviem podľa mňa to trošku mihálnice zlepilo ale nie je najhoršia 🙂

Reply

snad každá řasenka aspoň trochu ty řasy "slepí", když dáš víc jak jednu vrstvu. myslím si že tohle je to nejlepší, co běžná řasenka dokáže vytvořit a kdyby většina slečen nosila takhle "slepený" řasy, tak jsem šťastná 😀

Reply

Tohle jsem si přesně myslela.
Já nevím,
ale prostě s každou řasenkou kterou sem měla jsem vytvořila stejný look, teda až na 23 vyjímky.

Takže pro mě za mě řásenka za 600cz nebo za 150czk , mě je to jedno! !
(pokud mi z ní neolejzá oko, nebo nemám problém s odličováním) : )

Reply

Souhlas s Terezkou, taky to neřeším a myslím, že i řasenky za stovku udělají stejnou službu 🙂

Reply

Vypadá docela skvěle 😉 :))

Reply

Já sní tedy nejsem spokojená vůbec..:/

Reply

já mám naopak ráda přirozený look řas, kdy jsou sice zvýrazněny, ale jedna od druhé oddělena a každá krásně prodloužena 🙂 to mi zajistí moje Million Lashes od L´Oréal. jinak 4D od L´Oréal, ta je taková, že řasy trochu více slepší, jelikož kartáček aplikuje více barvy, ale zato jsou řasy hezky zvýrazněny. obě varianty se mi líbí …

Reply

Já na ní v Elle taky koukala 🙂 ale nakonec sem se ještě neuráčila zaplatit si předplatné.. 😀

Reply

teď mě mrzí ještě víc, že jsem si jí v tý akci u elle nechala ujít :/ 😀

Reply

Já mám teda o neslepených řasách značně jinou představu. Opravdu máš od přírody zjevně krásně hustý závoj, takže slepit ho řasenkou mi přijde dosti kontraproduktivní. Jasně, pokud má řasenka udělat objem, tak bude brát víc barvy a člověk musí vychytat ten moment, kdy je to ještě ok a kdy to udělá na oku tři trsy. Nicméně bych řekla, že ty zrovna nic jako objem nepotřebuješ a kdyby sis pořídila řasenku jinou, která ti zvládne obalit každou jednotlivou řasu a nikoli vzít to do trsu po pěti, tak bude výsledek mnohem hezčí. A ty řasy jak z reklamy budeš stejně mít, uznávám, že výrazné řasy se ti mohou líbit, protože prostě máš od přírody slušný základ. A že to jde, takovou řasenku sehnat. Tohle vážně není to nej, co běžná řasenka umí. Kvalitou řas jsem na tom podobně jako ty a dokážu si rozhodně vyčarovat neslepené a přitom krásně výrazné řasy. S řasenkou, kterou se fakt nebojím označit jako "běžnou", vážně nemám nějaký ultradrahý a nedostupný zázrak.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *