zdravím,

omlouvám se, že píšu až tak pozdě, ale dnešním dnem mi opět začala škola. tím pádem budou články, mimo víkend nebo jiné situace, vždy večer. dneska pro vás mám slibovaný článek s mými oblíbenými přehlídkami pro jaro/léto 2012. možná si říkáte, proč vám o těchto přehlídkách píšu až teď, když jsou již k vidění přehlídky na podzim/zimu. já si ale myslím, že právě teď je ten správný čas na naladění jarní atmosféry, no ne? 
CHANEL
přehlídky této značky jsou vždycky originální, nápadité a přesně podle mého vkusu. nezažila jsem, aby se Karlovi nějaká přehlídka nepovedla, abych se nezamilovala aspoň do milionu kousků z kolekce a nechtěla je mít doma. i když je můj styl dost rozmanitý, kdybych si měla vybrat, kde bych se chtěla denně oblékat, byl by to rozhodně Chanel. perly, bílá, pastelové barvy, zajímavé střihy, volánky, lehkost, stříbrné boty a malá mořská víla – to je pro mě Chanel jaro/léto 2012.

LOUIS VUITTON
řekla bych, že tuto sezónu se módní domy nejspíš rozhodly soutěžit v tom, nad kterou přehlídkou budou módní nadšenci více ochat a achat roztomilostí. zamilovala jsem si opět pastelové barvy, stříbrné špičky a detaily u bot, čelenky do vlasů a kytičkované vzory.

BURBERRY

nemůžu ani zapomenout na klasiku jako je Burberry – naprostý opak obou předešlých kolekcí. i přesto, že nenávidím čepice a nikdo by mě nikdy nedonutil je nosit, čepici s bambulí z této kolekce bych nosila s velkým nadšením klidně i v létě! (nenápadný typ pro mého přítele 😀 … vtip!) … jo a taky ty boty a ještě kabáty a…

ALEXANDER MCQUEEN

poslední kolekce není od nikoho jiného než od Alexandra McQueena, kterého jsem vždycky obdivovala za naprosto úžasný, až neuvěřitelný nápady a samozřejmě nesmím zmínit boty, které se většinou podobají spíše uměleckému dílu než věci, kterou si máme nazouvat na nohu. miluju tuhle přehlídku!

a vaše oblíbené přehlídky pro jaro/léto 2012? které vás naopak zklamaly?

Natálje

5 comments

Reply

Já na tyhle věci vůbec nehledím, počítám s blogerkama, že mi to ukážou 😀 LV a Chanel vypadají skvěle!

Reply

Chanel, LV aj Alexander McQueen sa mi túto sezónu páčia, vlastne som sa do nich zaľúbila, najmä opäť do Chanel, po tom čo ma minulé kolekcie až tak nepotešili 🙂

Reply

Též hlasuju pro Chanel, LV a Alexandra… I když na barvy moc nejsem, vypadají furt nějak tak uhlazeně a není to žádná divočina… Co na tomhle jaře budu nenávidět už vím teď s jistotou že to budou neonový barvy a všemožný bijící barvy do očí… Jsem asi out. Ale Chanel má u mě obrovské plus za přehlídku kde vystupovala Flo. Je krásná a krásně zpívá. )

Reply

McQueen a Chanel jsou nejúžasnejší! Moc povedené kolekce 🙂

Reply

Všechny kolekce miluju ! 🙂

http://www.czechblondyn-blogspot.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *