zdravím,

dnešní recenze bude věnovaná rozjasňovači od essence, po kterém jsem v obchodě šáhla spíše ze zvědavosti, protože jsem nikdy předtím žádný nepoužívala a nechtěla jsem si hned pořizovat nějaký dražší.

co u této věcičky oceňuji je, že funguje jako pero. vy akorát nahoře otáčíte a tím vám ze štětečku vylézá barva. nelekejte se, pokud otočíte jednou, dvakrát a nic se neobjeví. já jsem už už byla zklamaná, protože jsem točila jak divá a barva nakonec vylezla, až když jsem myslela, že mi upadne ruka. jelikož je toto můj první rozjasňovač a s jinými nemám zkušenost, nemůžu ho tedy ani s ostatními nijak porovnat. já jsem s ním v celku spokojená a práci mi odvádí dobře. odstín je hezký, přirozený, dobře se nanáší, roztírá – i když musíte chvátat, protože mi přijde že pak zasychá a už to nevypadá rozetřené tak dobře. dokonce mi přijde, že pak vypadá jako jedna velká šmouha. na co byste si ještě měli dát pozor je určitě množství – rozjasňovače totiž stačí opravdu trochu, jinak byste vypadali jako vánoční stromeček, a to přeci nechcete.

nanést ho můžete kamkoliv – pod obočí, do koutku oka, na lícní kosti, nad horní ret nebo na hranu nosu – u toho ale pozor, protože pokud se vám mastí, rozhodně bych toto místo vynechala. někde jsem i četla, že rozjasňovač zvýrazňuje akné. já ho sice nijak extra nemám, ale přesto nemám pocit, že by to tak bylo.

abych to shrnula – s essence jsem určitě spokojená, ale do budoucna bych si chtěla tuto věcičku pořídit ještě bez třpytek, protože ty mi tam trochu vadí.

Natálje

19 comments

Reply

hezká recenze 🙂 jestli na něj v obchodě narazím vyzkouším ho 🙂

http://myworldclothing.blogspot.com/

Reply

Už několikátá pochvalná recenze! Asi si to budu muset doopravdy pořídit 🙂

Reply

Já ho mám taky a jsem s ním moc spokojená! 🙂 Akorát, jak jsi zmínila, někdy ho nestačím rychle rozetřít a pak to nevypadá moc pěkně.

Reply

Skvělá recenze 🙂

Reply

muj rozjasnovac uz mi dochazi, tak tenhle asi zkusim…miluju tvoje recenze .)

Reply

jéé, děkuju 🙂 dělá mi to radost.

Reply

Mám ho a souhlasím skoro ve všem s tvou recenzí. 🙂

carre-de-sucre.blogspot.com

Reply

skvělá recenze! já na něj koukala už v článku u Mii, tak přemýšlím jestli vyzkoušet první tento, nebo High Beam od Benefitu, na který mám spadeno 🙂 možná první půjdu do toho od Essence no 🙂

Reply

já si nějaký lepší chci pořídit též, ale řekla jsem si, že když je to má první zkušenost, tak si radši nejdřív pořídím tento, který vyjde na 70 korun a uvidím 🙂

Reply

já rozjasnovače moc nemusím,od té doby,co jsem měla bázi pod make-up a jen se třpytila.nechci se třpytit jak Edward,radši mám ráda matnější vzhled,než rozjaňující.je fajn,že to je dobrý výrobek proto,žes nevyházela peníze z okna 🙂

Reply

to měla být ale báze, to chápu. tohle je rozjasňovač na určitá místa a ono to pak vypadá hezky 🙂 když se to nepřežene samozřejmě.

Reply

Nemám moc rád třpytky na obličeji, takže tohle bych rozjasňovač asi vůbec nevyužila…Ale třeba v tom outku oka by to mohlo vypadat hezky 🙂

Reply

O tomhle rozjasňovači už taky nějakou dobu uvažuji, protože jsem jej ještě nikdy nezkoušela. Jinak mám úplně stejnou zkušenost s tímhle aplikátorem, akorát u lesku. Točila jsem jako šílená už celá zklamaná co jsem si to zase koupila a teprve až z posledního zoufalství mi něco vyjelo 😀 Jinak barva je to krásná a myslím že ty třpytky k tomu rozjasnění patří, jen se to nesmí přehnat 🙂
http://beily-beautyworld.blogspot.com/

Reply

Nikdy jsem rozjasňovač neměla a ani o něm neuvažuju, ale tohle by byla výborná alternativa pro oční stíny! Skvělej odstín:)

Reply

Já si pořídila rovnou High Beam a jsem moc spokojená! Je teda pravda, že jsem se minulý týden dívala v Rossmannu na tenhle a nevypadá vůbec špatně! 🙂 Takže kdybych neměla HB šla bych klidně i do něj, ale takhle než ho vypotřebuju to bude sakra trvat :))
http://angellovely-things.blogspot.com 

Reply

těh třpytek je tam fakt moc. Ale jsem spokojená s essence rozjasňující bází, kterou používám jenom jako rozjasňovač 😀

Reply

Jůůů ten vypadá dobře!! 🙂 Asi si ho pořídím protože nějakej sháním 🙂
moc pěkná recenze :))

Reply

ten je parádní, opravdu krásně třpytivý. možná ho vyzkouším než půjdu do dražšího rozjasňovače, moc děkuju za tip 🙂

Reply

taky ho mám, je fajn 🙂 dávám ho pod obočí a nad lícní kosti.
je to můj první rozjasňovač, takže nemůžu porovnat s ničím jiným, ale celkem mi vyhovuje 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *