zdravím,

sami moc dobře víte, že podobné tagy, jako jsou tyto, se na mém blogu moc často neobjevují. vlastně téměř vůbec. tento, který se týká sedmi smrtelných hříchů zaměřených na kosmetiku jsem poprvé viděla u Plum a zaujal mě tak moc, že jsem se rozhodla udělat na toto téma článek i já.
1. LAKOTA

jaký nejlevnější a nejdražší kosmetický produkt vlastníš?
nejlevnějším produktem budou pravděpodobně laky na nehty od essence. nejdražší je naopak zase micelární voda od Biodermy, protože si zatím vystačím s běžně dostupnými produkty za rozumné ceny.
2. HNĚV

jaký kosmetický produkt miluješ a zároveň ho nenávidíš? co pro tebe bylo nejtěžší sehnat?
jednoznačně rtěnka! strašně se mi líbí a kdybych si neustále nepřipomínala, že je nenosím, měla bych už dávno doma rtěnkový arsenál. a nenávidím je proto, protože mi přijdou strašně nepraktické a nikdy mi na rtech nevydrží dlouho – zkrátka si jí musím setřít, protože se v ní necítím dobře.
a co bylo pro mě nejtěžší sehnat? v mém okolí je hrozně těžké sehnat cokoliv od essence. takže například různé odstíny laků, nebo tvářenky, různé produkty z limitovaných edicí..
3. OBŽERSTVÍ

jaký je tvůj nejchutnější produkt?
nad touto otázkou nemusím váhat – pro mě to je peeling na rty od Lush, konkrétně bubblegum. mám ho od ledna a sami můžete vidět, že mi ubývá opravdu rychle.
4. LENOST

co vynecháváš, protože jsi líná?
tak není to úplně tak, že bych je vynechávala, jen se k jejich použití musím doslova přemlouvat – mluvím o peelingu, různých maskách, nebo tělových mlékách ..
5. PÝCHA

jaký kosmetický produkt ti dodává nejvíce sebevědomí?
určitě je to celkově líčení jako takové, ale když si musím vybrat jeden jediný produkt, byla by to nejspíš řasenka – momentálně nejvíce ta, kterou můžete vidět na fotce. na dlouhých, hustých a natočených řasách si zakládám a pokud bych měla někam vyrazit bez řasenky (tím myslím do společnosti, do školy atd..), necítila bych se asi dvakrát ve své kůži.
6. SMILSTVO

co tě nejvíce přitahuje na druhém pohlaví?
nejspíš když vybočuje a není stejný jako všichni ostatní. pak samozřejmě vzhled – nemám ráda typický vyhublý postavy kluků do kterých by stačilo strčit a zlomili by se vejpůl. musí mít hezký oči, být s ním sranda a musí se umět vyjadřovat! nesnesla bych, kdyby za každým slovem pronesl to slavný “vole”. to, aby si mě vážil a podobný věci je samozřejmost. a tohle všechno = můj přítel 🙂
7. ZÁVIST

co bys v současné době nejraději dostala dárkem?
momentálně mě nenapadá nic významného, ale ráda bych dostala nějaký parfém – napadá mě teďka Marc Jacobs – Daisy limitovaná edice, chci vyzkoušet nový BB cream od Skin 79, řasenku od Lancome – hypnose doll eyes a další..
jak byste na tyto otázky odpověděli vy? 
Natálje

27 comments

Reply

Krásna článok 🙂

http://dreamaboutstyle.blogspot.sk/

Reply

Super článok! Snáď so všetkým by som súhlasila 🙂

Reply

Skvělý článek a super odpovědi 🙂

Reply

krásný článek 😉

Reply

Dobrý nápad! 🙂

Reply

jee tak to já mám ten scrub z Lush už asi přes rok a mám v něm stále tak 60% fakt mi mizí hrozně málo a toho myslím celkem dost používám 🙂
http://angellovely-things.blogspot.com

Reply

ten bubblegum scrub uz me dlouho laka, sakra 😀

Reply

jdi do něj! vážně to stojí za to a vydrží ti opravdu dlouho. já ho mám už teda 7. měsíc a mám tam pořád polovinu ještě 🙂 a to ho používám opravdu hoodně často a v hoodně velké míře 🙂

Reply

Wow, tak takhle by mě vážně nenapadlo udělat článek, je to perfektní 🙂 … Mám přesně ty samé nejlevnější a nejdražší produkty 😀

Reply

ta řasenka je nej ♥

Reply

Skvělý článek!

WorldByBella

Reply

Nejlevnější produkt jsou asi taky tyhle laky. A jsou fakt boží;D) S tou řasenkou máš pravdu, jen opravdu málokdy s ní vyjdu ven.. Do školy, nebo když někam jedu, už vůbec;D) S ní se cítím nejlíp. Líná jsem taky dávat si tělová mléka:D) Peelingy mě naopak baví. Nemám žádný dobře chutnající kosmetický produkt, i když se mi strašně líběj tyhle peelingy od Lush! Co miluju a zároveň nesnáším-Tmavě fialový lak na nehty! Je to můj nejoblíbenější a nejradši bych ho nosila furt, ale zároveň na tmavých lacích je strašně vidět, když se jen minimálně ošoupají, a furt dokola si to předělávat, to je moje smrt:D)

Reply

*bez ní vyjdu ven

Reply

s tymi essence lakmi suhlasim 🙂

Súťaž o lak na nechty od Catrice a holografické samolepky na nechty. Prosím pripojte sa. Ďakujem 🙂

http://dorota-art.blogspot.sk/2012/07/giveaway-o-catrice-samolepky-na.html

Reply

pekný článok, bioderma je najlepšia 🙂

Reply

Moc se ti článek povedl 🙂 koukám že většina lidí se neobejde bez řasenky.. jsem na tom stejně.

Reply

jéé to je super :))

Reply

Můj oblíbený Tag v poslední době 🙂 V hodně věcech bych se s tebou shodla. Navíc si chci už nějakou dobu objednat ten peeling na rty od Lush, je prostě k sežrání 😀
http://beily-beautyworld.blogspot.cz/

Reply

super článok 🙂

http://moonlightdreams-miadra.blogspot.sk/

Reply

Super nápad na článek ! 🙂

Reply

Miluju tenhle TAG, a tobě se moc povedl 🙂

Reply

báječný článek, možná se taky budu trochu opičit. 😛

Reply

hodně dobrý článek! úžasný nápad! asi se budu opičit 😀

Reply

Se rtěnkama to mám taky tak. Sice vypadají krásně, ale pořád si musím mnout rty, protože na nich "něco" mám.
v lenosti se taky poznávám, ale na obranu musím říct, že čím míň toho na sebe patlám, tím moje pleť vypadá paradoxně líp.

Jarmark Marnosti

Reply

rtěnku bych nosila a kupovala, jen kdybych měla ty pořádné rty!
ten lush vypadá fakt mňam! a řasenku znám a hubený kluci jsou OUT

Reply

pekný článok 🙂

http://nadkinsvet.blogspot.sk/

Reply

Super článek. Já jsem tento řetězák viděla už na hodně blozích a všude mě hrozně bavilo ho číst, tak jsem ho dnes udělala na svém blogu taky. 😀

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *